3 miesiące darmowego oglądania Apple TV+ dla nowych i powracających! Jak skorzystać z oferty?

Nadarzyła się świetna okazja do zyskania darmowego dostępu do platformy Apple TV+ aż na trzy miesiące. Do końca roku w ofercie serwisu pojawi się sporo ciekawych premier, więc tym bardziej warto zainteresować się jego ofertą i zapewnić sobie dostęp do nowych premier. Jak to zrobić? Wyjaśniamy wszystkie szczegóły.

3 miesiące oglądania Apple TV+ za darmo

Platforma Apple TV+ słynie z częstego umożliwiania widzom zyskania darmowego dostępu do swojego katalogu. Przeważnie tego typu działania związane są z premierami seriali lub innych produkcji, które Apple chce przy okazji wypromować, ale aktualnie serwis nie ma w ofercie tego typu akcji. Jeśli jednak szukacie sposobu na zapewnienie sobie dostępu do platformy jak najniższym możliwym kosztem, to z ciekawą ofertą przychodzi do Was sklep Media Expert

Popularny elektromarket uruchomił właśnie akcję promocyjną, w ramach której 3 miesiące dostępu do platformy Apple TV+ możecie zyskać za mniej niż 2 zł. Wystarczy tylko dokonać zakupu produktu objętego promocją w sklepie lub na www.mediaexpert.pl i wypełnić formularz rejestracyjny. Po wysłaniu zgłoszenia z numerem paragonu otrzymacie nie tylko dostęp do Apple TV+ na trzy miesiące, a też dwumiesięczny dostęp do serwisu Apple Music. Co ważne, promocja ta dotyczy nowych klientów, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z serwisów oraz tych, którzy już oglądali treści na Apple TV+, ale nie posiadają teraz aktywnej subskrypcji.

Link, który otrzymacie po wypełnieniu formularza, pozostaje aktywny przez 30 dni, więc nawet jeśli obecnie korzystacie z serwisu, to możecie zrezygnować z subskrypcji w najbliższym okresie rozliczeniowym i dopiero wtedy uruchomić 3 miesiące darmowego oglądania. Jeśli ostatnio dokonaliście jakiegoś zakupu w sklepie Media Expert, to warto sprawdzić, czy nie kwalifikuje się on przypadkiem do promocji. Akcja promocyjna obowiązuje od 3 lipca bieżącego roku do lipca 2024 roku.

Jak skorzystać z promocji na 3 miesiące darmowego oglądania Apple TV+

  1. Kup produkt z kategorii objętych promocją takich jak: telefony i GPS, RTV i telewizory,
    IT lub Rozrywka. Promocja obejmuje między innymi podkategorię PŁYTY CD/DVD, w której znajdziecie pozycje poniżej 2 zł. Lista wszystkich podkategorii tutaj. Uważajcie jednak, aby nie zamawiać z dostawą do domu, ponieważ trzeba będzie ponieść koszty dostawy. Najlepiej odebrać zamówienie w markecie lub dokonać zakupu stacjonarnie.
  2. Zeskanuj kod QR podany na paragonie lub kliknij w link podany w wiadomości e-mail oraz zarejestruj zakup.
  3. Po zarejestrowaniu zakupu otrzymasz link do wykorzystania dostępu do Apple TV+ na 3 miesiące i Apple Music na 2 miesiące.

O tym, że warto na najbliższe miesiące zaopatrzyć się w dostęp do serwisu Apple TV+ przekonacie się z naszego artykułu To Apple TV+ przygotowało największe hity na jesień? Lista seriali i filmów robi wrażenie!

Koniecznie sprawdź też:

źródło: pepper.pl / zdj. Ivan Marc Sanchez Saiz / depositphotos