Rachel Zegler w roli Królewny Śnieżki! Wyciekło pierwsze spojrzenie na nową wersję bohaterki!

Aktorska wersja kultowej „Królewny Śnieżki” wzbudza od kilku tygodni wyjątkowo duże kontrowersje wśród widzów. Projekt Disneya znalazł się na celowniku wielu fanów po wypowiedziach Rachel Zegler, która nieprzychylnie wypowiadała się na temat oryginalnej animacji z 1937 roku. Wszyscy czekają więc na to, aby zobaczyć, jak wypadnie jej wersja Królewny Śnieżki. Na razie wyciekły pierwsze grafiki przedstawiające figurki lalek od firmy Mattel. Dają nam pierwsze spojrzenie na bohaterkę filmu Disneya. Czy będzie mocno różniła się od tej z klasycznej animacji?

Rachel Zegler jako Królewna Śnieżka. Jest też Gal Gadot w roli Złej Królowej

Zwiastun filmu lub pierwsze zdjęcia z nowej „Królewny Śnieżki” powinny pojawić się najwcześniej dopiero za kilka miesięcy, ale Disney przygotował już serię licencjonowanych zabawek, które będzie sprzedawał przy okazji kinowego debiutu filmu z Rachel Zegler. Jedna z grafik przedstawiających lalkę firmy Mattel wyciekła właśnie do sieci. Dzięki niej dostaliśmy pierwszy wgląd w filmowy wizerunek Królewny Śnieżki i wygląda na to, że pod względem samego kostiumu bohaterka grana przez Zegler będzie wierną kopią oryginału z 1937 roku. Aktorkę w charakterystycznym kostiumie mogliśmy zobaczyć już wcześniej na planie filmu, a wizerunek lalki potwierdza, że faktycznie będzie nosiła ten sam strój, który widzowie kojarzą z animacji Disneya. Pojawiły się też zdjęcia figurki przedstawiającej Złą królową graną przez Gala Gadot. W jej przypadku również możemy liczyć na raczej wierne przeniesienie wizerunku z oryginału.

W ostatnich tygodniach aktorska wersja Królewny Śnieżki” wywołała ogromne poruszenie w mediach społecznościowych. Najpierw poruszenie wśród części widowni spowodowały doniesienia o zrezygnowaniu z pokazania siedmiu klasycznych krasnoludków, a następnie pojawiły się wypowiedzi samej Rachel Zegler, która stwierdziła, że głównym tematem nowego filmu nie będzie wcale historia miłosna, a uratowanie przez księcia i odnalezienie miłości nie będzie główną ambicją nowej Śnieżki. Tytułowa bohaterka będzie aspirowała za to do bycia liderką. Dodatkowo Zegler twierdziła, że oryginał z 1937 roku nie przetrwał próby czasu, a jej zdaniem filmowy książę był wręcz prześladowcą Śnieżki

Premiera „Królewny Śnieżki” została zaplanowana na 22 marca 2024 roku. Pojawiły się jednak zakulisowe doniesienia sugerujące, że studio zdecyduje się na opóźnienie premiery. Spekuluje się o konieczności przeprowadzenia dokrętek, ale termin premiery jest niekorzystny także z innego powodu. Przypada on na tydzień po premierze drugiej „Diuny”, która została przesunięta przez Warnera z listopada bieżącego roku na marzec przyszłego roku ze względu na trwające strajki w Hollywood. Tak poważna konkurencja dla filmu Disneya może mu mocno utrudnić walkę o dobry wynik finansowy.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Tuukka Jantti / depositphotos / Disney