HBO Max zaskakuje kolejną głośną premierą! To film o jednej z największych gwiazd muzyki

Platforma HBO Max dodała dzisiaj do swojej oferty kolejną z głośnych premier kinowych zeszłego roku. Tym razem jest to film, który wzbudzi emocje i zainteresowanie przede wszystkim u fanów muzyki oraz filmowych biografii wielkich gwiazd.

Film biograficzny o Whitney Houston trafił na HBO Max!

W serwisie HBO Max możecie oglądać od dzisiaj film „I Wanna Dance With Somebody”, produkcję, w której Naomie Ackie wcieliła się w rolę ikonicznej piosenkarki Whitney Houston o niezwykłym talencie wokalnym, która zdobyła serca milionów słuchaczy swoimi przebojami, takimi jak „I Will Always Love You”, „I Have Nothing” czy „Greatest Love of All”. Jej niepowtarzalny głos i charyzma sprawiły, że stała się jedną z największych gwiazd w historii muzyki.

I Wanna Dance With Somebody” to pełnometrażowy film biograficzny ukazujący życie i karierę Whitney Houston od początku jej drogi do sławy, aż po najtrudniejsze momenty w jej życiu. Produkcja skupia się na relacjach artystki z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi oraz na jej niepowtarzalnym talencie, który przyniósł jej sławę i uwielbienie fanów na całym świecie. Produkcja nie pomija też trudnych momentów z życia Whitney Houston, takich jak problemy osobiste, uzależnienia i presja show-biznesu.

Koniecznie sprawdź:

W obsadzie filmu znaleźli się także: Stanley Tucci, Ashton Sanders, Tamara Tunie, Nafessa Williams czy Clarke Peters. Wyreżyserowaniem filmu zajęła się Kasi Lemmons („Magia Batistów”, „Luke Cage”). Za scenariusz odpowiada z kolei Anthony McCarten mający na swym koncie scenariusze do takich projektów jak „Bohemian Rhapsody” i „Czas mroku”.

zdj. Rafael Henrique / depositphotos