Szykuje się zaskakujący powrót. Nicolas Cage ponownie zapłonie w roli Ghost Ridera i odkupi winy?

W najbliższych filmach Marvela zaroi się od wielkich powrotów. Najnowszym kandydatem do powrotu został właśnie Nicolas Cage, który ma ponownie wcielić się w Ghost Ridera! Jesteście gotowi na to, aby jeszcze raz zobaczyć płonącego Cage'a?

Nicolas Cage wróci jako Ghost Rider? Czy to oznacza nową erę dla postaci?

Nicolas Cage wcielił się w Johnny'ego Blaze'a w dwóch sceptycznie przyjętych produkcjach Marvela: „Ghost Riderze z 2007 roku i bezpośredniej kontynuacji z 2012 roku. Mimo że same filmy miały wiele złych momentów i nie należały do najlepszych ekranizacji komiksowych to sama rola Cage'a przypadła wielu widzom do gustu i wygląda na to, że fani jego kreacji będą mieli okazję do ponownego zobaczenia popularnego gwiazdora w płomieniach. Najnowsza plotka sugeruje nawet, że plany Marvela zakładają szybki powrót Cage'a i mamy zobaczyć go w roli Ghost Raidera w jednym z najbliższych projektów.

Doniesienia te pochodzą od kilku sprawdzonych informatorów działających w mediach społecznościowych i pojawiły się kilka dni po tym, jak przeciek ujawnił, że Marvel Studios przed rozpoczęciem strajku scenarzystów aktywnie rozwijano film lub serial o Ghost Riderze. Mówi się, że prace nad projektem mają zostać wznowione po zakończeniu protestu. Jeśli mielibyśmy zgadywać, gdzie Cage mógłby się pojawić w najbliższym czasie, to najprawdopodobniejszym kandydatem wydaje się na ten moment planowany pierwotnie na przyszły rok „Deadpool 3. Wszystko wskazuje na to, że w filmie tytułowy bohater ruszy w podróż przez Multiwersum i spotka między innymi oryginalnych X-Menów oraz Elektrę graną przez Jennifer Garner, a także Daredevila sportretowanego przez Bena Afflecka. Dlaczego więc nie miałby spotkać też Ghost Ridera w wersji Nicolasa Cage'a?

Na razie trudno jednak oczekiwać, że Nicolas Cage zostanie stałym Ghost Riderem w głównym uniwersum Marvela. Jeśli już Kevin Feige chciałby pokazać go w solowym projekcie o tym bohaterze, to zakładamy, że tylko w roli mentora, który przekazuje pałeczkę młodszej wersji postaci. Czas pokaże, czy ta plotka przyniesie nam faktycznie powrót Cage'a, a jeśli tak to na jak długo.

Koniecznie sprawdź:

zdj. Marvel