Hell Yeah! Najgorszy superzłoczyńca DC dostał własny serial. Zobaczcie zwiastun

W sieci wylądował pierwszy zwiastun nowego animowanego serialu na podstawie DC Comics! Za sprawą spin-offu popularnej serii o przygodach Harley Quinn fani powrócą do Gotham City i poznają losy Kite Mana po zerwaniu z Poison Ivy! Premiera w przyszłym roku

Serial przedstawi kolejne przygody Kite Mana, który staje się właścicielem baru Noonan's, popularnego miejsca spotkań najgroźniejszych zabójców i przestępców z Gotham City. Zobaczymy, jak złoczyńca próbuje samodzielnie prowadzić bar, ale szybko okazuje się to wyjątkowo trudnym zadaniem. W pierwszym odcinku mają pojawić się Harley i Ivy, a w kolejnych przez bar będą przewijali się inni popularni złoczyńcy tacy jak Lex Luthor i Bane.

Akcja serialu będzie osadzona po wydarzeniach z drugiego sezonu serialu „Harley Quinn”, czyli po tym, jak Kite Man na dobre rozstał się z Poison Ivy. Głosu bohaterowi ponownie użyczy Matt Oberg.

Koniecznie przeczytaj też:

Jako showrunner serialem zajął się Dean Lorey, zaś Kaley Cuoco podkładająca głos Harley Quinn jest jedną z producentek. Na pierwszy sezon złoży się dziesięć odcinków. Premiera została zaplanowana na rok 2024.

zdj. Max