Serialowa gratka dla fanów Johna Wicka nadchodzi! Będziecie zbierać szczękę z podłogi

Mamy świetne informacje dla fanów Johna Wicka. Już teraz możemy być pewnie, że serialowy prequel popularnej serii z Keanu Reevesem utrzyma wysoki poziom scen akcji prezentowanych w czterech filmowych odsłonach. Zobaczcie widowiskowy fragment odcinka The Continental: Ze świata Johhna Wicka. O poziom samych scen oraz ich brutalność martwić się nie musimy!

Serial The Continental: Ze świata Johhna Wicka już za chwilę na Prime Video

Serial odkryje historię kultowego hotelu dla zabójców, który jest centralnym elementem uniwersum Johna Wicka. W produkcji zobaczymy młodego Winstona Scotta, który zostaje wciągnięty w rzeczywistość Nowego Jorku lat 70., aby zmierzyć się z przeszłością, o której myślał, że jest już za nim. Winston obiera śmiertelnie niebezpieczną ścieżkę przez tajemnicze podziemia hotelu, podejmując próbę jego przejęcia, gdzie ostatecznie zasiądzie na tronie

Premiera miniserialu The Continental: Ze świata Johhna Wicka została wyznaczona na platformie Prime Video na 22 września. Na produkcję złożą się trzy rozdziały, a każdy z nich będzie debiutował z tygodniowym odstępem. Serial będzie niejako zbiorem trzech pełnometrażowych filmów. Pierwszy z rozdziałów potrwa 1 godzinę i 26 minut.

Koniecznie przeczytaj też:

zdj. Prime Video