Ikoniczny serial w końcu do obejrzenia na SkyShowtime! Na pewno go pamiętacie!

Tego serialu w ofercie platformy SkyShowtime wypatrywało wielu fanów telewizyjnej klasyki. Ikoniczna produkcja „Zagubiony w czasie” z przełomu lat 80. i 90. ubiegłego wieku w końcu pojawiła się w streamingu! Pamiętacie przygody doktora Sama Becketta?

Serial „Zagubiony w czasie” pojawił się na SkyShowtime!

Serwis SkyShowtime powoli staje się domem dla coraz większej liczby ikonicznych produkcji. Ostatnio w ofercie pojawiło się sporo cenionych filmów z poprzednich dekad, a teraz przyszła pora na serialową klasykę. Od początku września w ofercie platformy możecie oglądać „Zagubionego w czasie”, serial emitowany w Polsce pod koniec lat 90. ubiegłego wieku. Jak na razie w serwisie wylądował co prawda tylko pierwszy sezon, ale miejmy nadzieję, że jest to pierwszy krok do pokazania widzom SkyShowtime całego serialu ze Scottem Bakulą w roli głównej.

Głównym bohaterem serialu „Zagubiony w czasie” jest doktor fizyki Sam Beckett, który próbując udowodnić możliwość podróżowania przez czasoprzestrzeń, wpada w wir czasu i zaczyna przemierzać różne epoki. Podczas swoich przygód bohater musi dostosowywać się do życia w różnych momentach historii świata, ale przy okazji uczy także ludzi ulepszania życia, naprawiania błędów i tym samym poprawia kondycję świata.

Główne role w serialu zagrali wspomniany Scott Bakula, a także Dean Stockwell i Deborah Pratt. W Stanach Zjednoczonych serial emitowany był w latach 1989–1993 przez stację NBC. Doczekał się w sumie pięciu sezonów, co przełożyło się na 97 odcinków. Serial „Zagubiony w czasie” dostępny jest na platformie SkyShowtime z polskim lektorem i napisami.

Koniecznie sprawdź:

 

zdj. SkyShowtime