Drugi sezon „Niezwyciężonego” to dopiero początek! Twórcy mają wyjątkowo ambitne plany!

Jesienią z drugim sezonem na platformę Prime Video powróci serial „Niezwyciężony”. Produkcja opowiadająca historię Marka Graysona, zwykłego siedemnastolatka, a zarazem niecodziennego superbohatera, który jest synem wszechpotężnego Omni-Mana spotkała się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem wśród widzów i jeśli dalej będzie tak pozytywnie odbierana, to może doczekać się jeszcze wielu sezonów. O ambitnych planach na serial opowiadał ostatnio Robert Kirkman.

Ile sezonów „Niezwyciężonego” chcielibyście zobaczyć? Serial rozwinie komiksową historię

Robert Kirkman odpowiadający za komiksowy pierwowzór „Niezwyciężonego” postanowił zabrać ostatnio głos na temat tego, ile sezonów potrzebowałby serial Amazona, aby przenieść na ekran całą historię spisaną na kartach komiksów. Według niego produkcja od Prime Video potrzebuje około siedmiu-ośmiu sezonów, aby odpowiednio zaadaptować materiał źródłowy. Czy w serialu pojawią się jakieś zmiany względem oryginału? Tutaj Kirkman przygotował dla fanów pierwowzoru całkiem ciekawą odpowiedź, która może was zaintrygować i jeszcze mocniej zachęcić do sięgnięcia po serialową adaptację. Okazuje się, że serialowy „Niezwyciężony” może pokazać nam historię, których w komiksach nie było dane nam zobaczyć!

Podczas rozmowy z serwisem Polygon, Kirkman zapowiedział, że serial potrzebuje siedmiu, a może nawet ośmiu sezonów, aby wiernie przedstawić wydarzenia z komiksowej serii, na którą złożyło się 144 numerów wydanych między 2003 a 2018 rokiem.

„Staram nie przywiązywać się do konkretnej liczby, ponieważ jest to płynne. Myślę jednak, że zakres siedmiu, ośmiu sezonów będzie odpowiedni” – przekonywał Kirkman. „Może okazać się jednak, że kilka rzeczy przyspieszymy, a inne pokażemy w szerszym ujęciu. Jeśli będziemy mieli szczęście i serial potrwa wystarczająco długo, to myślę, że tyle sezonów wystarczy, aby pokazać wszystkie wydarzenia z komiksu. Po drodze chciałbym też zaprezentować kilka rzeczy, które nie znalazły się w komiksie i chciałbym je teraz zrealizować. Myślę, że fajnie byłoby pokazać co jakiś czas odcinki, które są zupełnie oryginalne. To część naszego planu na przyszłość” – zapowiedział.

Niezwyciężony” opowiada historię Marka Graysona, zwykłego siedemnastolatka, a zarazem niecodziennego superbohatera, który jest synem wszechpotężnego Omni-Mana. Głosu protagoniście użycza Steven Yeun znany z kreacji Glenna Rhee z serialu „The Walking Dead”. W ojca bohatera wciela się J.K. Simmons, laureat Oscara za film „Whiplash”. Drugi sezon „Niezwyciężonego” zadebiutuje na platformie Prime Video 3 listopada.

Sprawdź też: 

źródło: polygon.com / zdj. Prime Video