Będzie wielki powrót? Amber Heard zagrała w nowym filmie. Zwiastun dreszczowca „In the Fire”

Choć o Amber Heard było ostatnimi czasy głośno przede wszystkim za sprawą jej okrojonego udziału w „Aquamanie 2”, aktorka ma w zanadrzu inny projekt. Jest nim dreszczowiec „In the Fire”, za który jako reżyser odpowiada Conor Allyn („Chodzenie, jazda, rodeo”). Mamy pierwszy zwiastun i dokładną datę premiery.

 Amber Heard wraca na ekrany! Czego możemy spodziewać się po jej nowym filmie?

Pierwszy film z Heard od czasu medialnego procesu przeciwko Johnny'emu Deppowi opowie osadzoną pod koniec XIX wieku historię pewnej nowojorskiej lekarki. Kobieta podróżuje na plantację, by zająć się chorym chłopcem, przejawiającym niezwykłe skłonności. Podejmując się leczenia, bohaterka wszczyna konflikt z lokalnym księdzem, który twierdzi, że przypadłość chłopca jest wynikiem nie osobliwej choroby, a opętania przez Diabła i to on odpowiada za krzywdy spadające na miasteczko. 

Sprawdź też:

Sama Heard o filmie opowiadała następująco: „To medytacja na temat nadprzyrodzonej siły miłości, opowiedziana z perspektywy silnej i niezależnej kobiety żyjącej u progu XX wieku”. Poza aktorką z „Aquamana” i „Dziennika zakrapianego rumem” w obsadzie są też Lorenzo McGovern Zaini, Sophie Amber, Luca Calvani i Yari Gugliucci. Scenariusz napisali Pascal Borno, Silvio Muraglia oraz sam reżyser, Conor Allyn. Za oceanem kinowa premiera odbędzie się dokładnie 13 października. Tego samego dnia film pojawi się też w sklepach cyfrowych.

Źródło: Bloody Disgusting / zdj. Saban Films