„Indiana Jones 5” – Phoebe Waller-Bridge i Harrison Ford na nowych zdjęciach z filmu. Pierwszy wgląd w scenę retrospekcji

Magazyn EMPIRE powoli odsłania przed widzami ekskluzywne materiały z nadchodzącego widowiska o przygodach Indiany Jonesa. Na nowych fotkach z filmu Jamesa Mangolda zobaczycie między innymi kultowego archeologa i Helenę, bohaterkę graną przez Phoebe Waller-Bridge. Co jednak istotniejsze, jeden z kadrów pochodzi ze sceny retrospekcji, która otworzy film i przedstawi odmłodzoną wersję postaci Harrisona Forda. 

Jak pisaliśmy przy okazji poprzednich fotek, Waller-Bridge wcieli się w chrześnicę Henry'ego Jonesa Jr. Reżyser James Mangold scharakteryzował nową bohaterkę jako „uroczą, dziewczynę z sąsiedztwa i naciągaczkę”. Według samego Harrisona Forda chrześniaczka Indiany jest z kolei „pionierem etycznej księgowości”. Na nowych zdjęciach zobaczycie się jeszcze między innymi Boyda Holbrooka, znanego z „Sandmana” i „Predator”.

Sprawdź też: Ryan Coogler dziękuje fanom za wybranie „Czarnej Pantery: Wakanda w moim sercu”. „Zrobiliśmy ten film, by uhonorować przyjaciela”

Film „Indiana Jones 5” zadebiutuje w kinach 30 czerwca przyszłego roku.  Oprócz Forda i Waller-Bridge w obsadzie produkcji są także Antonio Banderas, Toby Jones, Boyd Holbrook, Thomas Kretschmann, Shaunette Renée Wilson oraz Mads Mikkelsen grający niemieckiego naukowca, którego amerykański rząd zwerbował po zakończeniu drugiej wojny światowej do pracy w NASA.

indiana jones 5 zdjęcie z filmu (2).jpg

indiana jones 5 zdjęcie z filmu (4).jpg

indiana jones 5 zdjęcie z filmu  Phoebe Waller-Bridge.jpg

indiana jones 5 zdjęcie z filmu (1).jpg

 indiana jones 5 zdjęcie z filmu Phoebe Waller-Bridge.jpg

indiana jones 5 zdjęcie z filmu  Phoebe Waller-Bridge i Harrison Ford.jpeg

źródło: empireonline.com / zdj. Lucasfilm