Tak może wyglądać nowy Superman! Fani będą zachwyceni taką wizją Człowieka ze stali?

Od niecałych czterech miesięcy w filmowym świecie DC Comics mamy nowego Supermana. Po tym, jak James Gunn zdecydował, że to David Corenswet przejmie od Henry'ego Cavilla rolę Człowieka ze stali fani zastanawiają się, jak nowy aktor wypadnie jako najpotężniejszy heros DC. Pojawił się właśnie nowy fan-art próbujący zaspokoić ciekawość fanów. Jak Wam się podoba wizja takiego Supermana?

Nowy fan-art przedstawia Davida Corensweta w stroju Supermana

Od miesięcy sieć zasypują nowe fan-arty przedstawiające nowego Supermana, którego w filmie napisanym i wyreżyserowanym przez Jamesa Gunna zagra David Corenswet. Dwudziestodziewięcioletni aktor nie ma na razie na swoim koncie zbyt wielu głośnych ról. Niedawno pojawił się obok Mii Goth w horrorze „Pearl”, wystąpił w serialu „Hollywood” od Netfliksa, który został jednak szybko anulowany i zagrał też w takich tytułach jak Wybory Paytona Hobarta czy Miasto jest nasze.

Najnowszy fan-art przedstawia Corensweta w roli pełnym stroju legendarnego superbohatera i daje nam szansę na to, aby zobaczyć, jak aktor może wyglądać w nadchodzącym filmie Superman Legacy. Kostium stworzony na potrzeby grafiki nawiązuje do bardziej współczesnych interpretacji strojów znanych z komiksów i możemy zakładać, że właśnie w takim kierunku pójdzie też sam Gunn przy doborze stroju dla swojego bohatera. Nawiązując jednak do ostatnich dyskusji na temat tego, czy nowy Superman będzie nosił charakterystyczne spodenki na stroju, pojawiły się dwie wersje jego kostiumu. Która jest według Was lepsza? 

Do kin film „Superman Legacy” ma trafić 11 lipca 2025 roku. Prace na planie wystartują na początku przyszłego roku. W obsadzie są także Nathan Fillion jako Zielona Latarnia, Isabela Merced jako Hawkgirl, Edi Gathegi jako Mister Terrific oraz Anthony Carrigan jako Metamorpho.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. DC Comics / Xavier Collin / Depositphotos.com