Jamie z „Outlandera” z główną rolą w nowym serialu! To kryminalny thriller

Zdążyliście się już stęsknić za Samem Heughanem znanym z roli Jamiego w serialu „Outlander”? Na początku przyszłego roku aktor będzie często pojawiał się na małym ekranie i to nie tylko za sprawą swojego najbardziej rozpoznawalnego przeboju, w którym tworzy ekranową parę wraz z Caitríoną Balfe. Za kilka miesięcy zobaczymy go także w zupełnie nowym projekcie. Spójrzcie na pierwsze zdjęcia z serialowego thrillera „The Couple Next Door”.

Sam Heughan z główną rolą w nowym serialu. O czym opowie „The Couple Next Door”?

Sam Heughan rozstał się niedawno na kilka miesięcy z widzami serialu „Outlander”, ale okazuje się, że aktor powróci w przyszłym roku na ekrany telewizorów ze zdwojoną siłą. Oprócz drugiej połowy siódmego sezonu popularnej produkcji, w której wciela się w Jamiego, aktor pojawi się w nowym serialu „The Couple Next Door”. Serial zapowiadany jest jako psychologiczny thriller z kryminalnym wątkiem, który zbada klaustrofobiczny klimat przedmieść oraz to jakie skutki może mieć pogoń za najgłębszymi pragnieniami.

Głównymi bohaterami produkcji będą Evie i Pete, para, która właśnie przeprowadziła się do ekskluzywnej dzielnicy, w której każdy bacznie obserwuje swojego sąsiada, a status wydaje się wszystkim, co najistotniejsze. Wkrótce para zaprzyjaźnia się z parą z sąsiedztwa, policjantem  Dannym i jego czarującą żoną Becką, która jest instruktorką jogi. W miarę upływu czasu pary coraz bardziej się do siebie zbliżają, ale pewnej pamiętnej nocy dochodzi do wydarzeń, które na zawsze zmienią ich dotychczasowe życie.

Koniecznie sprawdź też:

Serial „The Couple Next Door” zadebiutuje w 2024 roku. W Wielkiej Brytanii wyświetlany będzie na antenie stacji Channel 4, ale trafi też do widzów z USA za pośrednictwem stacji STARZ. Jak na razie nie ujawniono jeszcze, gdzie produkcja będzie do obejrzenia w Polsce. W głównej obsadzie obok Heughana znaleźli się: Eleanor Tomlinson, Jessica De Gouw i Alfred Enoch.

Zdjęcia z serialu „The Couple Next Door”. Sam Heughan w obsadzie

Zdjęcie z serialu The Couple Next Door (3).jpg

Zdjęcie z serialu The Couple Next Door (4).jpg

Zdjęcie z serialu The Couple Next Door (2).jpg

Zdjęcie z serialu The Couple Next Door (1).jpg

zdj. Paul Smith /depositphotos / STARZ