Jeszcze więcej Hery i Choppera. Następny fragment „Ahsoki” zapowiada scenę akcji rodem z „Rebeliantów”

Ostatnie godziny dzielą nas od premiery najnowszej serialowej produkcji ze ze świata „Gwiezdnych wojen”. By przypomnieć widzom o nadchodzącym spotkaniu z Ahsoką Tano i bohaterami serialu animowanego „Rebelianci” platforma Disney+ skierowała do sieci nowy fragment jednego z debiutanckich odcinków. Zerknijcie, jak prezentuje się scena akcji z Herą (w tej roli Mary Elizabeth Winstead) i droidem Chopperem.

Powracająca do kreacji Ahsoki Rosario Dawson (aktorkę mogliśmy oglądać w „The Mandalorian”) bada nowe zagrożenie dla galaktyki, które pojawiło się po upadku Imperium. Dla protagonistki oznacza to przede wszystkim podążanie za śladem Wielkiego Admirała Thrawna (w tej roli Lars Mikkelsen). Serial rozgrywający się po wydarzeniach z „Powrotu Jedi” jest jednocześnie kontynuacją animacji „Star Wars: Rebelianci”.

Koniecznie sprawdź:

Wraz z Dawson, Winstead i Mikkelsenem obsadę „Ahsoki” tworzą międz innymi Natasha Liu Bordizzo jako Sabine Wren, a także Hayden Christensen powracający raz jeszcze w roli Anakina aka Dartha Vadera. Autorem skryptu do serialu jest Dave Filoni, jeden z głównych twórców animacji „Wojny Klonów” i „Rebelianci”. Obok niego projekt stworzył Jon Favreau („The Mandalorian”). W dniu premiery serialu widzowie otrzymają dwa pierwsze epizody i zanosi się na to, że debiut będzie okazały, gdyż łączny czas trwania dwuodcinkowego startu potrwa aż 1 godzinę i 36 minut. Na całość sezonu złoży się 8 odcinków. Przypomnijmy, że „Ahsoka” zadebiutuje w ofercie platformy streamingowej Disney+ już 23 sierpnia, dokładnie o 3 w nocy.

Zdj. Disney+