Joanna Kulig z hollywoodzkimi gwiazdami w zwiastunie komedii romantycznej „She Came to Me”

Do kin zmierza niecodzienna komedia romantyczna „She Came to Me” w reżyserii Rebekki Miller („Plan Maggie”, „Ballada o Jacku i Rose”). Główne role w produkcji zagrali Peter Dinklage oraz Anne Hathaway. W obsadzie znalazła się też polska aktorka Joanna Kulig.

Peter Dinklage i Anne Hathaway w komedii romantycznej „She Came to Me”

Film określany jest jako rozkoszna komedia o miłości we wszystkich jej odmianach, która łączy w sobie historie uroczych postaci żyjących w romantycznej, tętniącej życiem metropolii Nowego Jorku. Kompozytor Steven Lauddem (Peter Dinklage) przeżywa blokadę twórczą i nie jest w stanie ukończyć partytury do swojej wielkiej opery. Za namową żony Patricii (Anne Hathaway), dawniej jego terapeutki, wyrusza na poszukiwanie inspiracji

Koniecznie sprawdź też:

Oprócz Dinklage'a i Hathaway w obsadzie „She Came to Me” są też: Marisa Tomei („Zapaśnik”), Brian d’Arcy James („Spotlight”), Aalok Mehta („The Chosen”), Samuel H. Levine („Wzburzenie - Opowiesć o dojrzewaniu”), a także Joanna Kulig („Zimna wojna”). Miller wyreżyserowała komedię romantyczną na podstawie własnego scenariusza. Premierę zapowiedziano w amerykańskich kinach na 29 września.

zdj. Vertical