Kim Kardashian i Emma Roberts w wypełnionej grozą zapowiedzi „American Horror Story”

Popularna antologia grozy wraca w nowej odsłonie i z nowymi gwiazdami. Dwunasty już sezon serialu „American Horror Story” doczekał się właśnie nowej zapowiedzi, a w niej możecie zobaczyć, jak w mrocznych klimatach wypadają Kim Kardashian, Cara Delevingne oraz Emma Roberts.

Kim Kardashian, Cara Delevingne i Emma Roberts jako królowe grozy

Dwunasty sezon „American Horro Story”, serialu tworzonego przez Ryana Murphy'ego pierwszy raz oparty został na cudzym pomyśle. Inspiracją do fabuły nowej serii była powieść Danielle Valentine zatytułowana „Delicate Condition”. Jej akcja opowiada o kobiecie, która jest przekonana, że zły duch zrobi wszystko, aby ta nigdy nie zaszła w ciążę. Tekst opisuje się mianem feministycznej wersji „Dziecka Rosemary”.

Miano showrunnerki i scenarzystki przy nowych odcinkach piastowała Halley Feiffer pracująca wcześniej między innymi przy produkcjach „Kidding” i „American Crime Story: Impeachment”. Jako producenci wykonawczy nad serialem czuwają Brad Falchuk i oczywiście Ryan Murphy. Główne role w serialu zagrali: Emma Roberts („Królowe krzyku”), Kim Kardashian („Zakazane pragnienia”), Cara Delevingne („Rok na całe życie”), Matt Czuchry („Żona idealna”), Michaela Jaé Rodriguez („Pose”) oraz Annabelle Dexter-Jones („Sukcesja”).

Koniecznie sprawdź też:

Serial „American Horror Story: Delicate” pojawi się w streamingu już 20 września tego roku. Na całość sezonu złoży się dziewięć odcinków. W Polsce produkcję zobaczymy w ramach platformy Disney+.

zdj. FX