Kolejny uwielbiany bohater z „The Boys” trafi do spin-offu „Gen V”!

Na czwarty sezon „The Boys” niestety musimy jeszcze trochę poczekać, ale niektórych bohaterów znanych z hitowej produkcji Amazona będzie można niedługo zobaczyć w spin-offie „Gen V”. Ujawniono właśnie kolejną postać, która pojawi się w produkcji opowiadającej o szkole superbohaterów.

Kto z serialu „The Boys” pojawi się w „Gen V”? Lista bohaterów

Jensen Ackles będzie kontynuował swoją przygodę w superbohaterskim uniwersum „The Boys” za sprawą nadchodzącego spin-offu zatytułowanego „Gen V”.  Aktor debiutujący w roli Soldier Boya w trzecim sezonie głównej serii powróci do roli w ramach krótkiego cameo w serialu, który lada moment zadebiutuje na Prime Video. Studio pokazało oficjalne zdjęcie z planu przedstawiające Acklesa w stroju Soldier Boya wykonującego charakterystyczny symbol V nawiązujący tym razem nie do znaku pokoju, a tytułu spin-offu. Szczegóły na temat jego występu są na ten moment owiane tajemnicą. O tym, że Ackles może pojawić się w serialu mówiło się już w kwietniu, kiedy gwiazdor Supernatural pojawił się na jednym z konwentów i ujawnił, że zagrał w serialu „Gen V” malutką rolę, która miała być mocno improwizowana. Dzisiaj mamy już pewność, że Jensen Ackles faktycznie pojawi się w produkcji i jego udział nie został finalnie wycięty. Wydarzenia z finału trzeciej serii pozwalają widzom mieć nadzieję, że Soldier Boy powróci kiedyś także w głównej serii. Nie jest jednak jasne, czy pojawi się już w czwartym sezonie.

Ackles nie będzie jedynym aktorem znanym z głównej serii, który pojawi się w spin-offie. Wcześniej potwierdzono już, że do swoich ról wrócą też Jessie T. Usher jako A-Train, Chace Crawford jako The Deep, Colby Minifie jako wiecznie zestresowana Ashley Barrett, Claudia Doumit jako Victoria Neuman, oraz P.J. Byrne jako reżyser filmów o przygodach Siódemki. Premiera serialu „Gen V” została zaplanowana na 29 września na platformie Prime Video. Widzowie otrzymają od razu dostęp do trzech z ośmiu odcinków. Kolejne będą pokazywane co tydzień.

Koniecznie sprawdź też:

Jensen Ackles (Soldier Boy) w serialu Gen V-min.jpg

zdj. Amazon