Tom Hiddleston powraca jako Loki i ma nowych sojuszników! Co przyniesie nowy sezon?

Już za niecałe dwa tygodnie wrócimy do świata Marvela za sprawą wyczekiwanego przez wielu widzów drugiego sezonu serialu „Loki”. Najnowsza odsłona MCU z Tomem Hiddlestonem w roli głównej doczekała się nowej zapowiedzi. Odkryto w niej tajemnice drugiego sezonu i pokazano więcej ujęć z nowymi bohaterami.

Kogo zagrał Ke Huy Quan? To istotna postać w TVA

Zapowiedź składa się z kilku nowych scen, w których mamy okazję przyjrzeć się głównym bohaterom ruszającym w kolejną szaloną podróż przez multiwersum, ale sporo uwagi poświęcono też zupełnie nowej postaci, w którą wcielił się laureat Oscara Ke Huy Quan. Gwiazdor „Wszystko wszędzie naraz” zagrał w Marvelu mechanika pracującego dla organizacji TV znanego jako OB. Bohater ten zostanie zwerbowany przez Lokiego i Mobiusa, aby pomóc im w rozwiązaniu problemu związanego z tym, że nasz główny bohater migocze, czyli przeskakuje pomiędzy wymiarami. Wygląda na to, że bohater będzie dosyć istotną postacią w drugim sezonie, bowiem jest on odpowiedzialny za każdą  mechaniczną lub elektroniczną rzecz używaną w TVA. Jeśli czegoś nie zaprojektował, to na pewno to naprawiał, albo zajmował się konserwacją.

Koniecznie sprawdź też:

W drugim sezonie Loki stoczy walkę o istotę Time Variance Authority. Wraz z Mobiusem, Hunterem B-15 oraz zespołem nowych i powracających postaci, Loki przemierza stale rozwijające się i coraz bardziej niebezpieczne multiwersum w poszukiwaniu Sylvie, Judge Renslayer, Miss Minutes i prawdy o tym, co tak naprawdę znaczy posiadać wolną wolę i szczytny cel.

Do swoich ról z pierwszego sezonu wracają też: Sofia di Martino, Owen WilsonJonathan Majors, Gugu Mbatha-Raw, Wunmi Mosaku, Tara Strong i Eugene Cordero. Nowych bohaterów zagrali natomiast: Rafael Casal, Kate Dickie, Liz Carr, Ke Huy Quan i Neil Ellice.

W Polsce drugi sezon „Lokiego” będzie miał swoją premierę na platformie Disney+ już 6 października o godzinie 03:00.

zdj. Marvel