Uwaga, fani „One Piece”! Jamie Lee Curtis będzie walczyła o rolę w drugim sezonie!

Wyczekiwanie na drugi sezon „One Piece” stało się właśnie jeszcze bardziej ekscytujące! Królowa horroru, aktorka Jamie Lee Curtis zapowiedziała, że będzie walczyła o dołączenie do obsady nowych odcinków hitowej produkcji Netfliksa. Okazuje się bowiem, że gwiazda serii „Halloween” jest wielką fanką przygód Luffy'ego.

Jamie Lee Curtis w nowym sezonie „One Piece”? Fani marzą o tym od dawna

Nie jest już żadną tajemnicą, że Jamie Lee Curtis, znana przede wszystkim z roli w serii „Halloween”, którą niedawno mogliśmy oglądać też w filmie „Na noże”, jest wielką fanką serii „One Piece”. Po tym, jak potwierdzono, że Netflix zamówił realizację drugiego sezonu serialu, wielu fanów zaczęło się zastanawiać, czy Curtis może podjąć się zagrania mentorki Tony'ego Tony'ego Choppera, doktor Kureha. Aktorka postanowiła sama rozwiać wszelkie wątpliwości w tej sprawie i potwierdziła właśnie na swoim Instagramie, że będzie zabiegać u włodarzy Netfliksa o to, aby dołączyć do obsady drugiego sezonu „One Piece” we wspomnianej roli!

Fani mangi byli zgodni co do tego, że Jamie Lee Curtis jest idealną kandydatką do zagrania doktor Kurehy jeszcze na długo przed tym, jak Netflix pokazał nam swoją serialową adaptację „One Piece”. Sama aktorka wielokrotnie powtarzała natomiast w wywiadach, że uwielbia twórczość Eiichiro Ody, autora mangi, który ma sporo do powiedzenia także przy serialu Netfliksa. Jakiś czas temu Jamie Lee Curtis zamieściła na swoim koncie w mediach społecznościowych żartobliwe ogłoszenie, w którym zabiegała o rolę, a teraz już na poważnie zapowiedziała, że jak tylko skończą się strajki w Hollywood, to zrobi wszystko, aby zagrać w drugim sezonie „One Piece”. 

jamie lee curtis i doktor Kureha.jpg

Kiedy premiera drugiego sezonu „One Piece”?

Jeśli serial Netfliksa będzie nadal wiernie adaptował materiał źródłowy, to Doktor Kureha będzie istotną postacią drugiego sezonu i zostanie wprowadzona razem z Tony'm Tony'm Chopperem.

Ostatnio prezes Tomorrow Studios Becky Clements twierdziła, że gdy tylko twórcy dostaną w końcu możliwość wrócenia do pracy, to od premiery drugiego sezonu będzie dzieliło nas około 12-18 miesięcy. Najbardziej optymistyczny scenariusz zakładający szybkie zakończenie strajków oznaczałby premierę drugiego sezonu „One Piece” gdzieś w okolicach końcówki 2024 roku. Realnie trzeba jednak przygotować się na powrót serialu dopiero w 2025 roku.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Xavier Collin / depositphotos / Toei Animation