To najlepsza filmowa premiera na weekend. Wyczekiwana nowość przybyła na SkyShowtime!

Szukacie filmowej nowości na weekendowy seans? To mamy dla Was godną uwagi propozycję. W streamingu zadebiutowała właśnie jedna z najciekawszych kinowych premier ostatnich miesięcy. Jeśli jesteście spragnieni dobrej filmowej rozrywki, to na SkyShowtime pojawiła się już produkcja „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor”.

Film „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” trafił na SkyShowtime!

Film bazujący na legendarnej grze planszowej debiutował w polskich kinach 14 kwietnia i został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i widzów. W serwisie Rotten Tomatoes pozytywnie ocenia go 91% krytyków oraz 93% widzów. Niestety produkcja „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” nie była wielkim kinowym hitem, co postawiło pod dużym znakiem zapytania kwestię kontynuacji. Ostatnio pojawiły się jednak głosy sugerujące, że studio Paramount Pictures może zdecydować się mimo wszystko na nakręcenie kolejnej części, ale przy ograniczeniu budżetu, co miałby zwiększyć szansę na odniesienie tym razem także kasowego sukcesu.

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” dostępny jest w ofercie platformy SkyShowtime od 29 września w polskiej wersji językowej w postaci dubbingu lub napisów.

Koniecznie sprawdź też:

Uroczy złodziejaszek i banda niepoprawnych poszukiwaczy przygód podejmują się epickiej kradzieży, aby odzyskać zaginiony relikt. Jednak sprawy przybierają niebezpieczny obrót, gdy wpadają w oko niewłaściwym ludziom. Głównych bohaterów w „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” zagrali: Chris Pine („Wonder Woman”), Michelle Rodriguez („Szybcy i wściekli 9”), Justice Smith („Jurassic World: Upadłe Królestwo”), Regé-Jean Page („Bridgertonowie”), Hugh Grant („Dżentelmeni”), Sophia Lillis („To”) oraz Chloe Coleman („Mój przyjaciel szpieg”).

zdj. SkyShowtime