Koreański serial niespodziewanie zawładnął Disney+! „Niezwykli” to must-watch tego sezonu!

Wygląda na to, że platforma Disney+ ma swój odpowiednik netfliksowego „Squid Game”. Koreański serial szpiegowski „Niezwykli”, w którym występują Ryu Seung-Ryong, Han Hyo-Joo i Zo In-Sung cieszy się gigantyczną popularnością nie tylko w swoim macierzystym kraju, ale też na całym świecie!

Sensacyjny hit na Disney+. Serial „Niezwykli” podbija serca widzów na całym świecie!

Wypełniony koreańskimi gwiazdami serial „Niezwykli” w ciągu zaledwie siedmiu dni od premiery stał się najchętniej oglądaną k-dramą od platformy Disney+ i Hulu. Serial bije rekordy popularności zarówno w Korei, Stanach Zjednoczonych, jak i globalnie. Serial debiutował na platformach streamingowych Disneya dokładnie 9 sierpnia i w błyskawicznym tempie stał się najpopularniejszym serialem pod względem liczby godzin oglądania w całym regionie Azji i Pacyfiku! Takiego hitu platforma Disney+ nie miała jeszcze w Korei, Japonii, Hongkongu i na Tajwanie. Oznacza to, że wśród widzów z Azji serial cieszył się większą popularnością niż największe hitowe produkcje Disneya takie jak chociażby „The Mandalorian”.

„Globalna reakcja na pierwsze jedenaście odcinków Niezwykłych przekroczyła nasze oczekiwania” – stwierdziła Carol Choi, wiceprezes ds. oryginalnych treści Disneya w regionie Azji i Pacyfiku. „Od Stanów Zjednoczonych po całą Azję i Pacyfik, serial stał się wielkim przebojem dzięki wciągającej fabule, światowej klasy obsadzie i niesamowitym efektom specjalnym, które razem tworzą wyjątkową opowieść”.

Koniecznie sprawdź:

Pierwsze 11 odcinkówNiezwykłych” możecie już oglądać także w Polsce na platformie Disney+. Kolejne dwa emitowane są co tydzień w środę. Trzyodcinkowy finał pierwszego sezonu pojawi się w serwisie 20 września. „Niezwykli” to produkcja akcji z wątkami nadprzyrodzonymi opowiadająca o grupie południowokoreańskich szpiegów, którzy próbują chronić swoje dzieci skrywające niezwykłe zdolności. Zarówno młodzi bohaterowie, jak i ich rodzicie, dźwigają bolesne brzemię tajemnic z przeszłości i wspólnie mierzą się z ogromnym niebezpieczeństwem. Serial powstał na bazie popularnego webtoonu stworzonego przez koreańskiego artystę Kang Fulla, którego dzieła zostały już wcześniej zaadaptowane przez koreański przemysł filmowy.

źródło: hollywoodreporter.com / zdj. Emre Akkoyun / Depositphotos