Kultowy bohater filmów o X-Menach pojawi się w Marvelu?! Ma zagrać w nowych Avengersach!

Marvel za sprawą multiwersum stanie się niedługo domem dla Hugh Jackamana grającego Logana w filmach o X-Menach. W trzeciej produkcji o przygodach Deadpoola ma pojawić się też kilku innych członków superbohaterskiej drużyny mutantów, a najnowsze przecieki z obozu Disneya zapowiadają, że jeden z kultowych bohaterów tych filmów Foxa zawita wspólnie z Loganem do produkcji o Avengersach!

Logan i Magneto połączą siły w nowym filmie Marvela!

Na początku tego roku Patrick Stewart zasugerował, że jeszcze raz wróci do roli Profesora X, którego  sportretował niedawno w ramach krótkiego cameo w filmie „Doktor Strange w multiwersum obłędu”. Co więcej, spekulowano wówczas, że Marvel chce, żeby do roli z filmów o X-Menach powrócił nie tylko on, ale też Ian McKellen grający przez lata Magneto. Już wtedy mówiło się, że do ewentualnego powrotu Stewarta i McKellena może dojść nie tylko za sprawą trzeciej solowej produkcji o Deadpoolu. Aktorzy byli wówczas na dobrej drodze do tego, aby powtórzyć swoje role także w produkcji Avengers: Secret Wars, która ma pokazać na ekranie multum postaci przewijających się przez ostatnie lata przez filmy bazujące na komiksach Marvela.

Najnowszy przeciek z obozu Disneya potwierdza te rewelacje. Mówi się już wprost, że studio zaplanowało powrót Iana McKellena w ramach produkcji o drużynie Avengersów. Nie wiadomo jeszcze, jak dużą rolę Magneto miałby odegrać w filmie, ale wcześniej ujawniono już, że istotny dla fabuły produkcji będzie inny mutant, nie kto inny jak Wolverine grany ponownie przez Hugh Jackmana.

Kinowy debiut „Deadpoola 3” planowany jest na 3 maja 2024 roku, ale zostanie on najprawdopodobniej opóźniony ze względu na trwające w Hollywood strajki aktorów i scenarzystów, które uniemożliwiają ekipie dokończenie prac na planie. Film „Avengers: Secret Wars” ma natomiast trafić do widzów 7 maja 2027 roku.

Koniecznie sprawdź też:

źródło: MyTimeToShineHello / zdj. Natalia Kononchuk / Depositphotos