Quentin Tarantino chce zebrać największe gwiazdy „Pulp Fiction” w swoim ostatnim filmie!

Wygląda na to, że Quentin Tarantino jest dosyć sentymentalny. Reżyser przygotowujący się do stworzenia swojego ostatniego filmu chce pożegnać się z kinową branżą wspólnie z gwiazdami swojego najsłynniejszego dzieła, który pomógł mu zaistnieć w świecie filmu. W „The Movie Critic” możemy zobaczyć aż cztery gwiazdy „Pulp Fiction”!

The Movie Critic” jeszcze raz zbierze razem legendy „Pulp Fiction”!

Najnowsze doniesienia z Hollywood ujawniają, że Quentin Tarantino chce, aby w jego pożegnalnym filmie pojawić się John Travolta. Wcześniej ujawniono, że w obsadzie „The Movie Critic” pojawi się też Samuel L. Jackson współpracujący z Tarantino niemal przy każdym jego filmie. Mówiło się też, że reżyser chce, aby krótki epizod w filmie zagrał Bruce Willis, który oficjalnie rozstał się z aktorstwem ze względu na problemy zdrowotne. Niewykluczone więc, że w finałowym przedsięwzięciu Tarantino pojawi się trzech głównych gwiazdorów „Pulp Fiction”. Źródło odpowiadające za te doniesienia sugeruje nawet, że jeszcze jedna osoba występująca w produkcji, która uczyniła z Quentina Tarantino jednego z najpopularniejszych młodych reżyserów lat 90. ubiegłego wieku, może pojawić się w jego ostatnim filmie. Na ten moment nie pada jednak żadne nazwisko. Możemy więc zastanawiać się, czy będzie to Uma Thurman, Tim Roth, Christopher Walken, Harvey Keitel, a może Ving Rhames.

Doniesienia z Los Angeles zapewniają, że Tarantino już skompletował obsadę, ale żadne role nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone w mediach ze względu na trwające strajki. Musimy więc poczekać do zakończenia protestów, aby poznać główną obsadę „The Movie Critic”.

Niedawno ogłoszono, że propozycję zagrania głównej roli w ostatnim filmie Tarantino otrzymał Paul Walter Hauser, aktor znany między innymi z takich filmów jak „Richard Jewell” w reżyserii Clinta Eastwooda, „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”. Główny bohater będzie krytykiem filmowym, a akcja filmu ma rozgrywać się w 1977 roku.

Koniecznie sprawdź też:

źródło: worldofreel.com / zdj. Miramax