Kultowy serial wraca w nowej odsłonie! Niepokojący klimat w zwiastunie „Orphan: Black Echos”

AMC zaprezentował pierwszy zwiastun serialu „Orphan: Black Echos” będącego spin-offem kultowego serialu „Orphan Black” z Tatianą Maslany w roli głównej. Gwiazdą nowej wersji została Krysten Ritter, znana najlepiej z serialu „Jessica Jones”.

Krysten Ritter w zwiastunie serialu „Orphan: Black Echos

Serial  „Orphan: Black Echos” zadebiutuje w 2024 roku i będzie opowiadał o grupie kobiet, które odkrywają, że są klonami i muszą zmierzyć się z tajemnicą swojego pochodzenia. Główną bohaterką opowieści zostaje Lucy grana przez wspomnianą Krysten Ritter, to kobieta o tajemniczej historii, która próbuje znaleźć swoje miejsce w świecie i poznać odpowiedzi na nurtujące ją pytania dotyczące jej przeszłości. Obok gwiazdy serialu „Jessica Jones” w obsadzie są też Keeley Hawes, Amanda Fix i Avan Jogia. Twórczynią i showrunnerką serialu jest Anna Fishko, a współtwórca oryginalnego serialu John Fawcett pełnił rolę producenta wykonawczego i reżysera. Zwiastun zapowiada mroczną i intrygującą opowieść, która nawiązuje do tematyki manipulacji naukowej nad ludzkim istnieniem.

Serial „Orphan Black” emitowany był w latach 2013-2017 na antenie BBC America i Space. Serial zdobył uznanie krytyków i zyskał sobie wierne grono fanów. Tatiana Maslany wcielająca się w kilkanaście różnych bohaterek otrzymała za swoją rolę nagrodę Emmy i nominację do Złotego Globu.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. AMC+