Ze „Znachora” do hitowej produkcji Playera. Leszek Lichota w trzecim sezonie „Skazanej”

W listopadzie na platformę Player z trzecim sezonem powróci popularny polski serial „Skazana”. W nowych odcinkach zobaczymy między innymi Leszka Lichotę, który ostatnio podbił serca polskich widzów rolą w nowej ekranizacji „Znachora”.

Leszek Lichota w kolejnej hitowej produkcji w streamingu

Już w piątek, 10 listopada na platformie Player zadebiutuje trzeci sezon popularnego serialu „Skazana” z Agatą Kuleszą w roli głównej. Produkcja powróci do widzów z nowymi, emocjonującymi odcinkami oraz nowymi gwiazdami w obsadzie. Wśród nowych członków ekipy znajdą się Gabriela Muskała i Leszek Lichota.

W trzecim sezonie nie brak kontrowersji, zwłaszcza w więzieniu. Kierownik penitencjarny Hepner daje osadzonym odczuć twardą rękę prawa. Zakazy, ograniczenia, oraz obowiązkowe biegi po spacerniaku stały się codziennością dla więźniarek, takich jak Campina, Shiba, i Francy. To właśnie one były świadkami licytacji kobiet w darknecie, a ich zeznania mogą zaważyć na przyszłości Hepnera. Na osobnym oddziale, Kosa cieszy się macierzyństwem, jednak pojawiają się siniaki na ciele Mikiego, co prowadzi do podejrzeń o znęcanie się nad dzieckiem. Wreszcie, Hepner zostaje zatrzymany i ma stanąć przed sądem. To daje Alicji nadzieję, że sprawiedliwość zostanie w końcu wymierzona i Hania będzie bezpieczna. Jednak nie wszyscy wierzą w sukces, a Serafin szuka zemsty na własną rękę.

W obsadzie trzeciego sezonu powracają znane twarze, takie jak Agata Kulesza (Alicja Mazur), Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy Pati), Adam Woronowicz (Sylwester Hepner) i wiele innych. Dołączają do nich również nowi aktorzy, m.in. Gabriela Muskała (Dorota Wójcik) i Leszek Lichota (Kraszecki), co tylko podnosi poziom ekscytacji związany z premierą sezonu.

Koniecznie sprawdź też:

skazana sezon 3 zdjęcia z serialu Playera (9).jpg

skazana sezon 3 zdjęcia z serialu Playera (8).jpg

skazana sezon 3 zdjęcia z serialu Playera (7).jpg

skazana sezon 3 zdjęcia z serialu Playera (6).jpg

skazana sezon 3 zdjęcia z serialu Playera (5).jpg

skazana sezon 3 zdjęcia z serialu Playera (3).jpg

skazana sezon 3 zdjęcia z serialu Playera (2).jpg

źródło i zdj. TVN / Warner Bros. Discovery