Legenda kina wraca z nowym filmem! Mamy zwiastun „Ferrari” od Michaela Manna

Michael Mann, twórca legendarnej „Gorączki” wraca do kin z filmem „Ferrari” z Adamem Driverem w roli głównej. Jak zapowiada się produkcja, do której zrealizowania Mann przymierzał się od blisko dwóch dekad? Przekonajcie się, oglądając pierwszy zwiastun. 

Adam Driver w filmie „Ferrari” od Michaela Manna!

Fabuła filmu skupi się przede wszystkim na wydarzeniach z lata 1957 roku, kiedy to w gruzach legło zarówno zawodowe, jak i prywatne życie Włocha. Firma Ferrariego zmagała się wówczas z ogromnym kryzysem finansowym, z kolei prywatnie Enzo borykał się z żałobą po śmierci syna, a także rozpadającym małżeństwem. Szukając rozwiązania swych problemów, przedsiębiorca postanowił zaryzykować dziedzictwo, biorąc udział w niezwykle niebezpiecznym wyścigu dookoła Italii

Koniecznie sprawdź:

Scenariusz powstał na bazie książki „Enzo Ferrari – The Man and the Machine” autorstwa Brocka Yatesa. Obok Adama Drivera w obsadzie filmu „Ferrari” zobaczymy m.in. Penélope Cruz w roli Laury, żony Enzo oraz Shailene Woodley, która sportretuje Linę Lardi, czyli kochankę protagonisty. Premierę „Ferrari” wyznaczyło na Boże Narodzenie.

zdj. NEON