Miłość, zdrada, zemsta i Taylor Swift, czyli zwiastun złowieszczej historii miłosnej od Amazona

Amazon Prime Video pokazało pierwszy zwiastun nowej, intrygująco zapowiadającej się oryginalnej serii. „Wilderness”, suspensywna produkcja z Jenny Coleman („Wąż”) i Ashley Benson („Słodkie kłamstewka”) zadebiutuje już w przyszłym miesiącu.

Gwiazda „Słodkich kłamstewek” w zwiastunie thrillera „Wilderness”

Odcinkowa produkcja opowie historię pewnej brytyjskiej pary, Liv (Coleman) i Willa (Oliver Jackson-Cohen znany z „Nawiedzonego dworu w Bly”). Na pierwszy rzut oka wydaje się, że bohaterowie mają wszystko: nierozerwalną więź, stabilne życie w wytwornej części Nowego Jorku i przeświadczenie, że tak naprawdę całe życie mają jeszcze przed sobą. Idylla kończy się, że gdy Liv dowiaduje się o romansie Willa. Jej rozpacz szybko zastępuje inne uczucie: gniew.

Bohaterka zdaje sobie sprawę, że zemsta to jej jedyna opcja i gdy Will proponuje jej wycieczkę objazdową po największych amerykańskich parkach narodowych, Liz zaczyna układać w głowie złowieszczy plan. „Wilderness” – czytamy w opisie serii – będzie pokręconą historią miłosną, w której wymarzone wakacje i życie jak z bajki zmieniają się w koszmar na jawie.

oniecznie sprawdź:

Za reżyserię „Wilderness” odpowiada So Yong Kim („Lovesong”, „Góra bez drzew”). Scenariusz, będący adaptacją powieści B.E. Jones, napisała Marnie Dickens („Thirteen”). Premiera serialu odbędzie się już 15 września.

zdj. Amazon