Na ten horror czekaliśmy rok! Niespodziewanie trafił właśnie na platformę SkyShowtime

Rok musieliśmy czekać na premierę nowej wersji kultowej horrorowej serii w polskim streamingu. Zeszłoroczny reboot „Hellraisera” dostępny w USA na platformie Hulu doczekał się w końcu debiutu w naszym kraju i bez żadnych zapowiedzi trafił właśnie do oferty serwisu streamingowego SkyShowtime! Na ten horror czekaliśmy rok! Niespodziewanie trafił właśnie na platformę SkyShowtime.

Nowy film z serii „Hellraiser” w końcu w streamingu! Trafił na SkyShowtime

Mamy w końcu okazję do tego, aby wrócić do świata niewyobrażalnego bólu. Rok po premierze w Stanach Zjednoczonych do polskiego streamingu zawitał horror „Hellraiser” bazujący na kultowej noweli Clive'a Barkera. Może to wielu dziwić, ale produkcja stworzona przez wytwórnię 20th Century Studios należące do Disneya zawitała właśnie do oferty serwisu SkyShowtime. Wielu widzów czekających na nowe podejście do „Hellraisera” miało nadzieję na to, że film trafi do naszego kraju w październiku 2022 roku przy okazji premiery w USA, która odbywała się na platformie Hulu.

To sprawiło, że widzowie oczekiwali debiutu horroru w serwisie Disney+, ale kwestia praw dystrybucyjnych była nieco bardziej skomplikowana. Prawa do pokazywania filmu w USA nabyło powiem właśnie wspomniane Hulu, ale na rynkach międzynarodowych film mogło pokazywać już tylko studio Paramount Pictures, co sprawiło, że premiera na Disney+ w naszym kraju stała się niemożliwa. Teraz nowy „Hellraiser” pojawił się rok po premierze w serwisie SkyShowtime należącym między innymi właśnie do studia Paramount Pictures. Możecie obejrzeć go w jakości Full HD z polskim lektorem i napisami.

Konicznie przeczytaj też:

W filmie śledzimy losy młodej kobiety, która wchodzi w posiadanie starożytnej łamigłówki, nie mając świadomości, że jej funkcją jest wywoływanie Cenobitów, sadystycznych istot z innego wymiaru. Film „Hellraiser” wyreżyserował David Bruckner, twórca znany fanom Netfliksa za sprawą filmu „Rytuał”. W filmie zagrali: Odessa A'zion, Jamie Clayton („Sense8”), Brandon Flynn („Ratched”) Goran Visnjic („The Boys”) Drew Starkey („Outer Banks”) Adam Faison („Into the Dark”), Aoife Hinds („Normal People”), Selina Lo („Boss Level”) i Hiam Abbass („Blade Runner 2049”).

zdj. SkyShowtime