Najbardziej napakowana akcją trylogia trafi już za chwilę na Prime Video!

Już za chwilę w ofercie Prime Video pojawi się jedna z najpopularniejszych – i bez wątpienia najbardziej napakowana gwiazdami – trylogia kina akcji. Dosłownie tuż przed premierą „Niezniszczalnych 4” na platformie pojawią się wszystkie poprzednie odsłony serii, której przewodzą Sylvester Stallone i Jason Statham.

Gdzie obejrzeć filmy z serii „Niezniszczalni”? Najważniejsze informacje

  • Już od 21 września w ofercie platformy Prime Video będzie można oglądać trylogię „Niezniszczalnych”.
  • Wszystkie trzy filmy z serii „Niezniszczalni” dostępne będą od 21 września w ofercie serwisu Amazona bez dodatkowych opłat w ramach podstawowego abonamentu.
  • Filmy trafią do streamingu na dzień przed kinową premierą filmu „Niezniszczalni 4” zaplanowaną na 22 września.

Uwaga! Pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie korzystaliście z serwisu Prime Video, to otrzymacie 30 dni darmowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu możecie skorzystać z rocznej subskrypcji, która wynosi tylko 49 zł.

Trylogia Niezniszczalnych” już za chwilę na Prime Video

Amazon wchodzi we wrześniu na jeszcze wyższy poziom jeśli chodzi o filmowe nowości i po tym, jak na 15 września zapowiedziano premierę wszystkich czterech części serii „John Wick”, teraz ujawniono, że chwilę później do oferty serwisu Prime Video zawita kolejna filmowa seria akcji. Już 21 września na platformie będzie można obejrzeć trylogię „Niezniszczalnych”. Wszystkie trzy filmy trafią do podstawowej oferty serwisu i zostaną udostępnione użytkownikom bez żadnych dodatkowych opłat. Jeśli więc chcielibyście powtórzyć sobie całą trylogię lub ostatnią odsłonę przed wizytą w kinie, to Amazon postanowił wyjść wam naprzeciw. Czwórka będzie bowiem dostępna w polskich od 22 września.

W trzeciej części Barney Ross i Niezniszczalni musieli zmierzyć się nie tylko z najtrudniejszym przeciwnikiem w historii istnienia grupy, ale także z... nowym pokoleniem najemników. Nie dość bowiem, że były przyjaciel Barneya, Conrad, szykuje się na nich z całą armią, to jeszcze szeregi ekipy zasilają młodzi gniewni, którzy nadają na zdecydowanie innych falach niż zaprawieni w oldskulowych bojach weterani...

Sprawdź też:

zdj. Prime Video