Znamy czas trwania piątego odcinka „Ahsoki”! Szykujcie się na dłuższe spotkanie z byłą Jedi

W najbliższą środę ponownie zawitamy do odległej, odległej galaktyki za sprawą nowego odcinka „Ahsoki” i wygląda na to, że jest czym się ekscytować. W sieci pojawiły się raporty, że piąty rozdział przygód bohaterki Rosario Dawson będzie najdłuższym odcinkiem serialu od czasu liczącej niemal godzinę premiery. 

To będzie jeden z najdłuższych odcinków „Ahsoki

W zwieńczeniu piątego odcinka „Ahsoki” tytułowa bohaterka została strącona z klifu w wyniku przegranego starcia z Baylanem Skollem i trafiła, najwyraźniej, do wymiaru znanego jako Świat Między Światami, czyli przestrzeni dobrze znanej tym fanom „Gwiezdnych wojen”, którzy mają za sobą seans animacji „Rebelianci” (szczegółowo pisaliśmy o zakończeniu tego odcinka w zeszłym tygodniu, w tym miejscu). Wkrótce przed cięciem do napisów końcowych na ekranie pojawił się Hayden Christensen, powracający raz jeszcze do roli Anakina Skywalkera. W środę możemy spodziewać się kolejnych scen z udziałem Dawson i Christensena – w raportach serwisów leakerskich mówiło się wręcz, że interakcja Anakina i Ahsoki ma pokryć znaczną część najbliższego rozdziału.  

Za kamerą piątego odcinka „Ahsoki” ponownie znajdzie się Dave Filoni, głowny pomysłodawca serialu, scenarzysta i reżyser pierwszego rozdziału serii. Najnowsze wieści wskazują, że wraz z powrotem Filoniego, wydłużeniu ulegnie metraż odcinka. Według przecieku z Disney+ rozdział piąty liczy sobie dokładnie 49 minut i 50 sekund (wliczając sekwencję napisów końcowych). To dziewięć minut dłużej od ubiegłotygodniowego odcinka i aż kwadrans – od odcinka trzeciego.

Sprawdź też:

Premiery odcinka na Disney+ możecie spodziewać się już pojutrze, o godzinie 3:00 polskiego czasu. Warto dodać, że wybrani amerykańscy i brytyjscy widzowie otrzymają okazję, by zobaczyć piąty rozdział „Ahsoki” nie tylko nieco wcześniej, ale i na wielkim ekranie. Za oceanem już jutro odbędą się specjalne kinowe seanse, w tym pokazy na ekranach IMAX

Źródło: Inverse / zdj. Disney