Joker cieszy się wolnością! Joaquin Phoenix na zdjęciu z najbardziej wyczekiwanego filmu DC

Został równy rok do kinowej premiery „Joker: Folie À Deux” i jakby tego było mało, obchodzimy właśnie czwartą rocznicę debiutu pierwszego filmu, którym to Joaquin Phoenix wcielił się w rolę kultowego złoczyńcy z Gotham City. Z tej okazji pokazano nam nowe zdjęcie z kontynuacji. Zobaczcie, jak Joker cieszy się wolnością.

Joaquin Phoenix wraca jako Joker. Mamy nowe zdjęcie z „Jokera 2” 

Zdjęcia do filmu zakończono na początku kwietnia po czterech miesiącach prac, w trakcie których ekipa pracowała w Los Angeles i Nowym Jorku. Na rok przed premierą kampania filmu zaczyna nabierać rozpędu i niewykluczone, że niedługo doczekamy się nawet pierwszego zwiastuna. Jak na razie musi nam jednak wystarczyć nowe zdjęcie przedstawiające głównego bohatera granego przez Joaquina Phoenixa.

Kontynuacja komiksowego hitu z 2019 będzie utrzymana w konwencji musicalu. Akcja drugiej części „Jokera” ma rozgrywać się między innymi we wewnątrz znanego z komiksów zakładu psychiatrycznego Arkham Asylum i główną osią fabuły będzie odświeżona wersja historii związku bohatera z Harleen Frances Quinzel graną przez Lady Gagę. Zarówno z zakulisowych zdjęć i nagrań z planu, jak i chociażby z najnowszego zdjęcia, możemy jednak wywnioskować, że na pewnym etapie historii Joker i Harley wydostaną się ze szpitala i zaczną siać zniszczenie na ulicach miasta.

W filmie oprócz wspomnianej dwójki zagrali także: Jacob Lofland, młody aktor znany z takich produkcji jak „Dom na mokradłach” i „Uciekinier”Brendan Glesson, irlandzki aktor znany z takich produkcji jak „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj” czy „Duchy Inisherin”, Catherine Keene („Być jak John Malkovich”) oraz Harry Lawtey („The Pale Blue Eye”). Do swojej roli z pierwszej części wróci też Zazie Beetz.

Film ponownie wyreżyserował Todd Phillips, który wspólnie ze Scottem Silverem napisał scenariusz. Kinowy debiut produkcji „Joker: Folie À Deux” planowany jest na 4 października 2024 roku

Koniecznie sprawdź też:

joker 2 zdjecie z filmu.jpg

zdj. Warner Bros.