Netflix przywraca magię Cartoon Network! Kultowe animacje trafiły na platformę!

Netflix stał się właśnie domem dla dwóch kultowych animacji, których nie trzeba zapewne przedstawiać widzom wychowanym na produkcjach emitowanych przez legendarną stację Cartoon Network. Jeśli chcecie odbyć podróż do młodzieńczych lat, to na Netfliksie pojawiły się właśnie oryginalne wersje animacji Ben 10” oraz „Atomówek.

Kultowe animacje Ben 10” i „Atomówki” trafiły na Netflix!

Dzisiaj na platformie Netflix miały pojawić się trzy popularne animacje studia Warner Bros. Do oferty streamingowego giganta miała zawitać przede wszystkim ikoniczna produkcja Batman: The Animated Series”, ale z nieznanych przyczyn serial na razie nie znalazł się w katalogu. Jego zapowiedź, która pojawiła się na Netfliksie pod koniec sierpnia, po jakimś czasie została usunięta, a dzisiaj mamy już pewność, że nie trafi zgodnie z pierwotnym planem do katalogu. Trudno powiedzieć, skąd wzięła się ta zmiana w planach Netfliksa, tym bardziej że dwa inne tytuły pojawiły się w ofercie zgodnie z założonym wcześniej terminem. Mowa tutaj o wspomnianych animacjach „Ben 10” oraz „Atomówki”.

W ofercie platformy Netflix możecie obejrzeć od dzisiaj dwa pierwsze sezony „Atomówek” emitowane od 1999 roku na antenie polskiego Cartoon Network. W przypadku serialu „Ben 10” do widzów Netfliksa trafiły dzisiaj pierwsze trzy sezony emitowane od 2005 roku. Obydwie produkcje dostępne są do obejrzenia wyłącznie w polskiej wersji językowej z dubbingiem. Na platformie nie znalazły się wersje z polskimi napisami.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Rafael Henrique / depositphotos