Trzecia część „Sicario” powstaje! Benicio del Toro wraca jako zabójca!

W momencie, kiedy większość fanów „Sicario” porzuciła wszelkie nadzieje na stworzenie trzeciej części i była pewna, że seria została zakończona, pojawiają się doniesienia o szykowanym powrocie do świata stworzonego przez Taylora Sheridana!

Niespodziewany powrót „Sicario”! Trzecia część już powstaje!

Pierwsza odsłona „Sicario” napisana przez twórcę „Yellowstone” i wyreżyserowana przez Denisa Villeneuve'a, późniejszego twórcę „Diuny” zdobyła wielkie uznanie wśród krytyków i widowni, a takim gwiazdom jak Emily Blunt, Josh Brolin i Benicio del Toro zapewniła jedne z najlepszych występów w karierze. Film opowiadał o agentce FBI, która zostaje wplątana w sprawę CIA próbującą doprowadzić do upadku brutalnego szefa kartelu narkotykowego. Trzy lata później do kin trafiła kontynuacja, w której na ekranie spotkali się ponownie Josh Brolin i Benicio Del Toro. O planach na stworzenie trzeciego filmu mówiło się nieśmiało od pięciu lat, ale po tym, jak produkcja została nieco słabiej przyjęta przez widownię, wielu fanów straciło nadzieję na to, że projekt zostanie kiedyś zrealizowany. Tymczasem zupełnie niespodziewanie o trwających pracach nad trzecim filmem poinformowali właśnie producenci serii, Basil Iwanyk i Erica Lee.

Koniecznie sprawdź też:

Benicio Del Toro wróci w „Sicario 3

O tak” – odpowiedział Iwanyk w rozmowie z The Messenger, gdy został zapytany, czy Sicario 3 jest w trakcie produkcji. Lee dodała natomiast: „Będziemy kontynuowali pisanie scenariusza, kiedy tylko stanie się to możliwe. Na razie musieliśmy to odłożyć, ale pomysł jest fantastyczny” – zapewniała producentka. Na przeszkodzie w dalszym tworzeniu scenariusza stał strajk, ale został on właśnie zakończony, więc możemy liczyć na to, że niedługo otrzymamy informację na temat postępu prac nad „Sicario 3”.

Iwanyk, producent odpowiedzialny też za uniwersum Johna Wicka przyznał, że jest podekscytowany perspektywą zobaczenia kontynuacji „Sicario” i tego, że ponownie będzie mógł śledzić Benicio Del Toro w roli przerażającego zabójcy. Mamy więc też potwierdzenie, że historia do trzeciego filmu uwzględnia postać graną w poprzednich dwóch filmach przez tego aktora. „Nie mogę się doczekać Sicario 3. Mógłbym oglądać Benicia grającego tego faceta już zawsze. Oczywiście, mogę oglądać Bena w każdej roli, ale ta postać nigdy się nie nudzi”. 

To też Cię zainteresuje:

źródło: The Messenger / zdj. Lionsgate