Netflix z kolejnym polskim serialem dla nastolatków. Tak zapowiadają się „Absolutni debiutanci”

Netflix przygotował kolejną serialową produkcję stworzoną specjalnie dla polskich widzów. W październiku na platformie zadebiutują „Absolutni debiutanci”. Produkcja zapowiadana jako pełna emocji historia dla fanów opowieści o dorastaniu, poszukiwaniu wolności, spełnianiu marzeń, ale przede wszystkim o wyborach, które nieodwracalnie oddzielają nastoletnie życie od dorosłości.

Polska młodzież w nowym serialu Netfliksa! „Absolutni debiutanci” przybędą w październiku

Lato, polskie morze. Dziewiętnastoletnia Lena i jej najlepszy przyjaciel Niko kręcą odważny film o miłości, by dostać się do szkoły filmowej. Gdy na horyzoncie pojawi się nieznajomy z obozu sportowego, bohaterowie przeżyją zachwyt, pożądanie i całkowitą, nieskrępowaną wolność. To będą ostatnie takie wakacje. W rolach głównych w serialu wystąpią aktorzy młodego pokolenia: Martyna Byczkowska („Skazana”, „W głębi lasu”), Bartłomiej Deklewa („Sexify 2”, „BringBackAlice”) i Jan Sałasiński („Zielona granica”). Rodziców młodych bohaterów zagrali z kolei Katarzyna Warnke, Piotr Witkowski, Anna Krotoska oraz Andrzej Konopka. Twórczyniami serialu są Kamila Tarabura oraz Nina Lewandowska.

 „Absolutni debiutanci” mają być odważną opowieścią o sile przyjaźni, młodzieńczych miłościach, uczuciach, fascynacjach i wybuchających namiętnościach, jak również o pragnieniu bliskości i akceptacji niezależnie od wieku. Młodzieńcze niepokoje i marzenia głównych bohaterów przeplatają się z burzliwymi historiami rodziców, którzy sami próbują odnaleźć pasję i spełnienie.

Na serial „Absolutni debiutanci” złoży się 6 odcinków. Ich premiera przypadnie na platformie Netflix na 25 października.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Netflix