„Niezniszczalni 4” z brutalnym nowym zwiastunem. Twardziele kina akcji wracają

Gwiazdorzy akcyjniaków lat 80. i 90. powracają na ekrany w nowej odsłonie cyklu „Niezniszczali”. Czwarte widowisko z głównymi rolami Jasona Stathama, Dolpha Lundgrena, Randy'ego Couture'a i Sylvestra Stallone'a. doczekało się właśnie następnego zwiastuna. Potwierdzono w nim, że w ramach nowej misji franczyza raz jeszcze postawi na krwawe widowisko w kategorii wiekowej R (poprzednia odsłona trafiła do kin z klasyfikacją PG-13). 

O czym opowie czwarta część „Niezniszczalnych”? Zwiastun i opis fabuły

Lee Christmas i Barney Ross po raz kolejny zwołują ekipę topowych najemników, by stanąć do walki z wyjątkowo bezwzględnym wrogiem. Niezniszczalni wkraczają do akcji zawsze, gdy wszystkie inne środki zawodzą. Tym razem jednak stara gwardia nie wystarczy. Do zespołu twardzieli dołącza młode pokolenie reprezentujące nowe style walki, inną taktykę i metody działania. Muszą odbić z rąk terrorystów broń masowej zagłady o niewyobrażalnej sile, zanim trafi ona w ręce dyktatora, który nie cofnie się przed niczym, by ocalić swoją potęgę. Dodatkową komplikacją będzie wybuchowa relacja, która połączy Lee Christmasa (Jason Statham) ze zmysłową femme fatale Giną (Megan Fox).

Zdjęcia do czwartej części cyklu zakończyły się jeszcze pod koniec 2021 roku. Początkowo mówiło się, że produkcja będzie spin-offem poświęconym postaci Christmasa (Statham), ale ostatecznie twórcy zdecydowali się na stworzenie czegoś w rodzaju kontynuacji poprzedniej trylogii.

Koniecznie sprawdź:

Wśród nowych gwiazd „Niezniszczalnych” znaleźli się raper Curtis „50 Cent” Jackson, Megan Fox, Andy Garcia, Tony Jaa oraz Iko Uwais wcielający się w byłego oficera, który po odejściu z armii został handlarzem broni i sformował prywatną armię. W „czwórce” nowi i starzy bohaterowie połączą siły w zadaniu, które może doprowadzić do wybuchu wojny nuklearnej między Rosją i Stanami Zjednoczonymi. Reżyserią zajął się Scott Waugh. Filmowiec ma w dorobku takie produkcje jak „Need for Speed” czy „Act of Valor”. Scenariusz przygotowali z kolei Kurt Wimmer, Ted Daggerhart i Max Addams

Debiut filmu wyznaczono na 22 września.

 

Zdj. Lionsgate