Opóźnienia jednak nie będzie! Listopadowa premiera „Napoleona” utrzymana!

Wszyscy entuzjaści kinowego doświadczenia i miłośnicy duetu Ridley Scott-Joaquin Phoenix mogą odetchnąć z ulgą! Wbrew wcześniejszym sugestiom tegoroczna premiera historycznego widowiska o Napoleonie nie zostanie opóźniona na 2024 rok!

Napoleon” przybędzie na czas! Tegoroczna premiera widowiska utrzymana!

Na początku września pojawiły się niepokojące doniesienia zapowiadające, że listopadowa premiera filmu „Napoleon” może zostać niedługo przesunięta na przyszły rok. Platforma Apple TV+ wspólnie z kinowym dystrybutorem filmu, studiem Sony Pictures postanowiły ukrócić wszelkie spekulacje i wypuściły właśnie nową zapowiedź, która potwierdza, że nowa produkcja Ridleya Scotta nigdzie się nie wybiera i pojawi się w kinach zgodnie z planem! Jeszcze niedawno mówiło się, że przedstawiciele wytwórni poważnie zastanawiają się nad opóźnieniem filmu ze względu na trwający strajk aktorów, który uniemożliwia pełnoskalowe promowanie filmu, ale teraz możemy być już pewni, że „Napoleon” zamelduje się w kinach 24 listopada.

Film będzie promowany bez udziału największych gwiazd takich jak Joaquin Phoenix i Vanessa Kirby, którzy nie mogą brać udziału w żadnych wywiadach i uroczystych premierach. W promowanie widowiska zaangażowany zostanie natomiast Ridley Scott.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Sony Pictures