Rick i Morty przemówili nowym głosem! Zwiastun 7. sezonu serialu! Kiedy premiera w Polsce?

Serial animowany „Rick i Morty” cieszący się od lat ogromną popularnością wśród fanów animowanych produkcji wróci niedługo z siódmym sezonem. Wraz z nowymi odcinkami, widzowie usłyszą nowe głosy tytułowego duetu. Zmiana związana jest, z tym że dotychczasowy współtwórca serialu podkładający także głos obydwu bohaterom rozstał się z projektem po sześciu sezonach.

Rick i Morty mają nowe głosy! Siódmy sezon już na horyzoncie

Justin Roiland, współtwórca i dotychczasowy główny aktor głosowy serialu, został zwolniony z produkcji w styczniu 2023 roku po tym, jak został oskarżony o przemoc domową. Roiland został ostatecznie oczyszczony z zarzutów, ale nie powrócił już do pracy przy serialu. Aktor podkładał głos zarówno Rickowi, ekscentrycznemu naukowcowi i wynalazcy, jak i Morty’emu, jego nieśmiałemu wnukowi i towarzyszowi przygód. Stacja Adult Swim postanowiła mimo wszystko kontynuować serial i znaleźć nowych aktorów głosowych, którzy będą w stanie naśladować charakterystyczne brzmienie obydwu bohaterów.

Pierwszy zwiastun siódmego sezonu ujawnił nowe głosy Ricka i Morty’ego, ale twórcy zdecydowali, że nie będą ujawniali na razie nazwisk aktorów, którzy podejmują się zadania dubbingowania bohaterów. Adult Swim postanowiło zachować ich nazwiska w tajemnicy do premiery sezonu. Siódmy sezon będzie składał się z 10 odcinków i zadebiutuje 15 października. W Polsce nowe odcinki serialu „Rick i Morty” dostępne będą na platformie HBO Max. Pierwszy z nich pojawi się już 16 października. Kolejne będę emitowane z tygodniowym odstępem.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Adult Swim