To jedna z najlepszych premier 2022 roku. Przed chwilą trafiła na SkyShowtime!

Długo musieliśmy na to czekać, ale jedna z najlepszych filmowych premier zeszłego roku w końcu zawitała w Polsce do streamingu. Produkcja „TÁR” z niezapomnianą rolą Cate Blanchett trafiła właśnie do oferty serwisu SkyShowtime.

Gdzie obejrzeć film „TÁR”? Najważniejsze informacje

  • Film „TÁR” dostępny jest w streamingu od 25 września wyłącznie na platformie SkyShowtime.
  • Produkcja z główną rolą Cate Blanchett dostępna jest z polskim lektorem i napisami.

imgsst_affiliates_750x200_pl-1692702657328.jpg

Wyjątkowa kreacja Cate Blanchett w filmie „TÁR

Blanchett zagrała w filmie dyrygentkę Lydię Tár, uznawaną za mistrzynię w swoim fachu. Protagonistka jest jednocześnie pierwszą kobietą, która odpowiada za dyrygowanie znaną niemiecką orkiestrą. Film przygląda się temu, jak zmienia się natura władzy, jej ciągłość i wpływ na współczesny świat. Nie tylko kreacja Blanchett spotkała się z uznaniem krytyków. Sam film w serwisie Rotten Tomatoes może pochwalić się wyjątkowo wysokimi ocenami. Pozytywnie „TÁR” ocenia aż 91% z 348 krytyków, a średnia ocena wynosi 8,30 w dziesięciostopniowej skali. Za oprawę muzyczną odpowiada Hildur Guðnadóttir nagrodzona Oscarem za muzykę do filmu „Joker”.

W obsadzie filmu są także: Mark Strong („Cruella”), Nina Hoss („Feniks”), Noémie Merlant („Portret kobiety w ogniu”), Julian Glover („Tylko dla twoich oczu”), a także Sylvia Flote i Sophie Kauer. Film do własnego scenariusza wyreżyserował Todd Field („Małe dzieci”).

Koniecznie sprawdź też:

 

zdj. SkyShowtime