Tego serialu długo brakowało w streamingu! Wciągnie Cię na długie godziny

Szukacie dobrego serialu, który wciągnie Was na dłużej? Na horyzoncie pojawiła się niedawno świetnie przyjęta produkcja, która do tej pory nie była obecna w Polsce w streamingu. Na platformie Viaplay możecie obejrzeć wszystkie szony wysoko ocenianego serialu „Halt and Catch Fire”.

Co obejrzeć w streamingu? Nowe seriale

  • Na platformie Viaplay pojawił się serial „Halt and Catch Fire”. W serwisie dostępne są wszystkie cztery sezony serialu.
  • Serial opowiada o narodzinach przemysłu komputerowego w Dolinie Krzemowej. Główne role zagrali w nim Lee Pace, Scoot McNairy, Mackenzie Davis, Kerry Bishé.
  • Twórcami serialu „Halt and Catch Fire” są Christopher Cantwell („To, co stracone”, „Our Footloose Remake”) i Christopher C. Rogers („Paper Girls”). 

Wyjątkowa produkcja, która podbiła serca widzów i krytyków trafiła na Viaplay

W streamingu możecie oglądać już wszystkie cztery sezony serialu „Halt and Catch Fire”. Produkcja emitowana w latach 2014-2017 zbierała świetne opinie i została doceniona zarówno przez widzów, jak i krytyków. Serial zabiera nas prosto do kolorowych lat 80. XX wieku, czyli czasów narodzin przemysłu komputerowego w Dolinie Krzemowej. Bohaterowie fabuły planują rewolucję, którą ma być stworzenie maszyny, zmieniającej sposób, w jaki ludzie pracują i korzystają z komputera. Inspiracją dla scenariusza była biografia Steve’a Jobsa oraz nagrodzony Pulitzerem bestsellerowy reportaż „The Soul of a New Machine”, opowiadający o zespole inżynierów, którzy dokonali technologicznego przełomu.

Jest rok 1983, na rynku królują konsole do gier. W tym samym czasie rozpoczyna się również rewolucja komputerowa. Joe MacMillan (Lee Pace) to charyzmatyczny wizjoner, ale również przebiegły manipulator, z doświadczeniem w tej coraz szybciej rozwijającej się branży. Rozpoczyna pracę w małej spółce Cardiff Electric zajmującej się tworzeniem oprogramowania, gdzie od razu zdobywa wysoką pozycję. Przekonuje szefostwo do stworzenia prototypu maszyny, która ma rzucić wyzwanie firmie IBM, produkującej popularne komputery IBM PC.

Koniecznie sprawdź:

W głównej obsadzie serialu są: Lee Pace (‘Strażnicy Galaktyki’, ‘Dziewczyna żołnierza’), Scoot McNairy (Nagrodzona Oscarem ‘Operacja Argo’, ‘Narcos: Meksyk’), Mackenzie Davis (Nagrodzony Oscarem ‘Blade Runner 2049’, ‘Stacja Jedenasta’) oraz Kerry Bishé (‘Operacja Argo’, ‘Narcos’) i inni utalentowani aktorzy. Twórcami serialu są Christopher Cantwell (‘To, co stracone’, ‘Our Footloose Remake) i Christopher C. Rogers (‘Paper Girls’).

 

zdj. Viaplay