David Fincher wraca z nowym thrillerem! Będzie kolejne arcydzieło? Tak zapowiada się „Zabójca”

David Fincher, reżyser znany z takich filmów jak „Fight Club” czy „Zodiak”, powraca na ekran z nowym thrillerem pod tytułem „Zabójca”. Zobaczcie, jak zapowiada się produkcja z Michaelem Fassbenderem w roli głównej. Zwiastun obiecuje pełną napięcia fabułę i mnóstwo nieoczekiwanych zwrotów akcji.

David Fincher wraca z kolejnym mrocznym thrillerem. Jakie tajemnice skrywa „Zabójca”?

Zabójca” bazujący na scenariuszu  Andrew Kevina Walkera, autora kultowego thrillera Siedem, opowiada historię seryjnego mordercy, który po latach działania w krwawym biznesie popada w etyczny kryzys. Jego najnowsze zlecenie, które kończy się katastrofalnym pudłem, sprawia, że zabójca musi stoczyć walkę ze zleceniodawcami i z samym sobą w międzynarodowej obławie, w której — jak utrzymuje — nie ma nic osobistego.

Koniecznie sprawdź:

Zabójca” jest kolejnym już filmem, który Fincher realizuje dla platformy streamingowej Netflix. Wcześniej przygotował dla serwisu film „Mank” oraz był współtwórcą serialu „Mindhunter”. Film zadebiutuje w ofercie Netfliksa dokładnie 10 listopada. Już niedługo pojawi się natomiast na Międzynarodowego Festiwalu FIlmowego w Wenecji.

zdj. Netflix