To będzie powrót, który podzieli fanów! Kolejna znajoma twarz ma pojawić się w „Deadpoolu 3”!

Mamy kolejny soczysty przeciek dotyczący obsady filmu „Deadpool 3”. Od kilku tygodni zakulisowe źródła prześcigają się w donoszeniu o kolejnych aktorach dołączających do ekipy pierwszej produkcji Marvela z Ryanem Reynoldsem w roli tytułowego herosa, a najnowsza z nich powinna znaleźć wśród fanów zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników.

Bohaterowie filmu „X Men Geneza: Wolverine” znowu razem na ekranie?

Trzeci film o Deadpoolu będący jednocześnie pierwszym występem tego bohatera w ramach MCU zapowiada się na produkcję przepełnioną gościnnymi występami. Film ma pokazać między innymi różne wersje Wade'a Wilsona – niewykluczone, że także samego Logana – oraz multum postaci z filmowego uniwersum X-Menów od nieistniejącej już wytwórni 20th Century Fox. Najnowsza plotka sugeruje, że do spektakularnie wyglądającej obsady dołączy kolejny bohater, którego mogliśmy oglądać właśnie w poprzednich produkcjach z Hugh Jackmanem.

Według dobrze poinformowanego insaidera w filmie ma pojawić się nie kto inny jak Liev Schreiber aktor znany widzom filmów o X-Menach z roli Victora Creeda używającego pseudonimu Sabertooth. Schreiber znany najbardziej z roli głównej w serialu „Ray Donovan” pojawił się w roli popularnego przeciwnika Logana tylko w jednym filmie o tytule „X Men Geneza: Wolverine”. Zarówno jego występ, jak i sam film zbierały mocno mieszane opinie od widzów. Więc ewentualny powrót aktora wywoła zapewne spore poruszenie wśród widzów i będzie miał wielu przeciwników.

Koniecznie sprawdź:

To będzie podróż przez multiwersum pełne znanych postaci?

x-men-geneza-wolverine.jpg

Fabuła filmu ma być mocno powiązana z multiwersum i może przypominać wydarzenia pokazane ostatnio we „Flashu”, a wcześniej w filmie o Spider-Manie. Zobaczymy zapewne, jak Deadpool i Wolverine podróżują przez alternatywne rzeczywistości i linie czasowe. Na ekranie pojawi się sporo gościnnych występów i właśnie jednym z nich może okazać się Sabertooth. Nie powinniśmy raczej liczyć na to, że jego udział w filmie wykroczy poza krótkie cameo. Wcześniej mówiło się o podonych występach Storm, Cyclopsa i Jean Grey, a także Gambita.  

Kinowa premiera filmu „Deadpool 3” została wyznaczona na 3 maja 2024 roku. W obsadzie oprócz Reynoldsa i Hugh Jackmana są także Morena Baccarin jako Vanessa, Emmy Corrin w roli przeciwniczki Deadpoola oraz Matthew McFadyena („Sukcesja”).

źródło: Daniel Richtman / zdj.