To najstraszniejsza Godzilla w historii! Nowe zdjęcia zapowiadają wielką demolkę

Godzilla wróci na duży ekran, by siać zniszczenie. Tak przerażająco król potworów nie wyglądał jeszcze nigdy i możecie przekonać się o tym na nowych zdjęciach z produkcji „Godzilla Minus One”. Nowy wgląd w japoński film daje nam pierwsze tak wyraźne spojrzenie na gigantyczną bestię, która będzie demolowała japońskie miasta.

Godzilla powraca w przerażającej wersji! Nowe zdjęcia z „Godzilla Minus One

Niedawno mogliśmy zobaczyć pierwszy pełny zwiastun filmu „Godzilla Minus One”, ale Toho postanowiło szybko wrócić do promowania swojego nowego widowiska o popularnym potworze i pokazało nowy plakat oraz dwa zdjęcia z produkcji. Udostępnione materiały pozwalają nam dokładnie przyjrzeć się nowej wersji Godzilli. Tym razem Kultowy Król Potworów wygląda wyjątkowo przerażająco i możemy spodziewać się po nim, że pokaże na ekranie niezwykle brutalną wersję swojego charakteru.

W nowej interpretacji popularny Kaiju wzorowany jest na pierwowzorze z 1954 roku. Zobaczcie, jak na ekranie ożywa Gojira. Film jest pierwszą japońską produkcją o Godzilli od czasu premiery filmu „Shin Godzilla” z 2016 roku. Obraz, który do własnego scenariusza wyreżyserował Takashi Yamazaki zabierze nas do powojennej Japonii i pokaże, jak wielkim zagrożeniem może być tytułowy potwór. Premierę wyznaczono w Japonii na 3 listopada, ale film doczeka się też amerykańskiej premiery, która przypadnie na 1 grudnia.

Koniecznie sprawdź też:

godzilla minus one nowy film (1).jpg

godzilla minus one nowy film (3).jpg

godzilla minus one nowy film (2).jpg

zdj. TOHO