To oni trafią na listę podejrzanych detektywa Poirot. Poznajcie gwiazdy „Duchów w Wenecji”

Do sieci trafiła nowa galeria plakatów filmu „Duchy w Wenecji”, czyli następnej odsłony cyklu o przygodach detektywa Herkulesa Poirot z główną rolą (i w reżyserii) Kennetha Branagha. Tym razem mamy okazję przyjrzeć się z osobna każdemu z bohaterów uwikłanych w nową intrygę inspirowaną opowieścią Agathy Christie.

Herkules Poirot powraca w kolejnym filmie. To ich zobaczymy w obsadzie

Podstawą dla nowego filmu o przygodach legendarnego detektywa będzie mniej znana opowieść autorstwa Brytyjki: „Wigilia Wszystkich Świętych” napisana przez Christie pod koniec lat 60. Powieść nigdy nie doczekała się większego rozgłosu – w czasie oryginalnej publikacji opisywano ją wręcz, jako jedną z najsłabszych prac pisarki.

Akcja filmowej wersji rozegra się po II wojnie światowej. Uznany inspektor znajduje się na emeryturze i spędza czas na dobrowolnym wygnaniu w najwspanialszym mieście świata. Poirot niechętnie przyjmuje zaproszenie na seans spirytystyczny w niszczejącym i nawiedzonym palazzo. Gdy jeden z gości zostaje zamordowany, detektyw wpada w sam środek złowieszczego świata cieni i sekretów. 

Koniecznie sprawdź też:

Kenneth Branagh, który powraca zarówno jako reżyser, jak i główny bohater, raz jeszcze zebrał w projekcie imponującą obsadę. W filmie pojawią się: Jamie Dornan („Belfast”), Michelle Yeoh („Wszystko wszędzie naraz”), Tina Fey („Saturday Night Live”), Kyle Allen („Rosalie”), Camille Cottin („Stillwater”), Jude Hill („Belfast”), Ali Khan („6 Underground”), Emma Laird („Mayor of Kingstown”), Kelly Reilly („Yellowstone”) i Riccardo Scamarico („Caravaggio's Shadow”). Rzućcie okiem, jak gwiazdy prezentują się w galerii nowych plakatów poniżej.

Scenariusz trzeciej części serii Branagha napisał wspólnie z Michaelem Greenem. Produkują zaś Judy Hofflund, Louise Killin, James Prichard, Ridley Scott, Simon Kinberg i Mark Gordon.

Premiera „Duchów w Wenecji” została wyznaczona na 15 września tego roku.

Duchy w Wenecji nowy plakat 10.JPG

Duchy w Wenecji nowy plakat 5.JPG

Duchy w Wenecji nowy plakat 9.JPG

Duchy w Wenecji nowy plakat 6.JPG

Duchy w Wenecji nowy plakat 2.JPG

Duchy w Wenecji nowy plakat 3.JPG

Duchy w Wenecji nowy plakat 4.JPG

Duchy w Wenecji nowy plakat 7.JPG

Duchy w Wenecji nowy plakat 1.JPG

Tina Fey Duchy w Wenecji.JPG

zdj. 20th Century Studios