Nowe postacie „Ahsoki” zachwyciły fanów. Czy w serialu zobaczymy jeszcze Anakina Skywalkera?

W ostatnim odcinku serialu o przygodach Ahsoki Tano (i znacznym stopniu – jej padawanki Sabine Wren), do aktorskiego kanonu „Gwiezdnych wojen” zawitało kilka nowych postaci, których większość fanów przyjęła z głośno wyrażonym w sieci zachwytem. Zerknijcie jak prezentują się one na nowych plakatach. Dodatkowo: podsuwamy najnowsze wieści o potencjalnym powrocie Anakina Skywalkera. Czy słynny bohater pojawi się w dwóch ostatnich odcinkach tego sezonu?

Thrawn i Ezra na własnych plakatach z ostatniego odcinka „Ahsoki”

Choć do największych momentów ubiegłego odcinka „Ahsoki” należą wprowadzenia do kanonu live-action uwielbianych postaci z gwiezdnowojennych animacji i powieści: Wielkiego Admirała Thrawna Ezry Bridgera, równie głośnym echem w fanowskich dyskusjach odbił się debiut drugoplanowych postaci w rodzaju Enocha, kapitana szturmowców nocy, i mocno kojarzących się z ostatnią „Diuną” wiedźm z Dathomiry. Zerknijcie jak nowe postacie serialu prezentują się na własnych plakatach.

Enoch Ahsoka.JPG

Siostry Nocy Ahsoka.JPG

Thrawn Ahsoka.JPG

Ezra Ahsoka.JPG

Sprawdź też:

Jest szansa na kolejny powrót Haydena Christensena w roli Anakina!

Choć kreacja byłego mistrza Ahsoki Tano roziskrzyła fanów „Gwiezdnych wojen” po tym jak ten zjawił się w odcinku piątym serialu, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby jego udział w serii zakończył się właśnie na finałowej lekcji udzielonej tytułowej bohaterce. A jednak, mamy dobre wieści dla tych, którym wciąż mało jest Anakina z twarzą Haydena Christensena. 

Ostatni raport serwisu Bespin Bulletin, mającego w dorobku szereg potwierdzonych przecieków z Lucasfilmu, wskazuje, że Christensen pojawi się jako Anakin w obu ostatnich odcinkach tego sezonu „Ashoki”. Źródła serwisu sugerują, że w zaplanowanym na przyszłą środę odcinku siódmym dawnego Jedi zobaczymy na krótką chwilę, w charakterze hologramu – nie ujawniono jednak w jakim kontekście ten zostanie odtworzony i którą „wersję” Anakina w nim zobaczymy. Istotniejszy występ kultowy bohater ma zaliczyć dopiero w rozdziale ósmym. Bespin Bulletin twierdzi, że Anakin pojawi się jako duch Mocy, by w finałowym odcinku obdarzyć dawną padawankę ostatnim „dumnym spojrzeniem” – czytamy w raporcie.

Źródło: Bespin Bulletin / zdj. Disney