Tony Shalhoub wrócił jako detektyw Monk! Zobacz zdjęcia z kontynuacji kultowego serialu!

Przygotujcie się na powrót jednego z Waszych ulubionych detektywów małego ekranu! Tony Shalhoub wraca jako Adrian Monk w zapowiadanej od dawna filmowej kontynuacji kultowego serialu „Detektyw Monk! Zobaczcie pierwsze zdjęcia i poznajcie datę premiery!

Detektyw Monk powraca w filmie. Wszystko, co musisz wiedzieć!

Po dwunastu latach od ostatniego występu, Adrian Monk wróci na mały ekran, a my zobaczymy, jak bardzo zmienił się świat głównych bohaterów popularnego serialu. Filmowa kontynuacja ma w pełni odzwierciedlać zmiany, które zaszły zarówno w życiu bohaterów, jak i tego, jak bardzo przez ostatnie kilkanaście lat zmienił się świat.

W filmie „Mr. Monk's Last Case: A Monk Movie” główny gwiazdor serialu Tony Shalhoub ponownie wcieli się w rolę Adriana Monka, niezwykle utalentowanego detektywa z obsesyjno-kompulsywnym zaburzeniem oraz szerokim wachlarzem fobii. Oficjalny opis filmu mówi o tym, że Monk powraca, by rozwiązać ostatnią i bardzo osobistą sprawę dotyczącą jego ukochanej pasierbicy Molly, dziennikarki przygotowującej się do ślubu. „Chcąc powrócić, chcieliśmy stworzyć film, który będzie godny naszego dziedzictwa. 'Mr. Monk's Last Case' to historia, która jest mocna, emocjonalna, zabawna, wzruszająca i ma coś do powiedzenia na temat ludzkiej kondycji – zapowiadali producenci.

Ponownie na ekranie zobaczymy też inne gwiazdy oryginalnego serialu, takie jak Ted Levine, Traylor Howard, Jason Gray-Stanford, Melora Hardin i Hector Elizondo. Do obsady dołączają także Caitlin McGee i James Purefoy jako nowi członkowie ekipy. Scenariusz do filmu napisał twórca serialu Andy Breckman, a reżyserią zajął się Randy Zisk, który pełnił również funkcję producenta wykonawczego i reżysera odcinków oryginalnego serialu. Tony Shalhoub oprócz głównej roli otrzymał też stanowiska producenta wykonawczego obok Breckmana, Ziska i Davida Hobermana, którzy byli producentami oryginalnego serialu.

Oryginalny serial emitowany był od 2002 roku przez osiem sezonów i doczekał się aż 125 odcinków.  Serial zebrał osiem nagród Emmy, z czego Tony Shalhoub trzykrotnie zdobył nagrodę dla najlepszego aktora w serialu komediowym. Po długiej przerwie fani z pewnością nie mogą doczekać się powrotu swojego ulubionego detektywa na ekrany! Premierę filmu zapowiedziano na platformie Peacock na 8 grudnia. W Polsce film pojawi się na platformie SkyShowtime, ale jeszcze nie wiemy, czy stanie się to równo z premierą w USA.

Konicznie sprawdź też:

detektyw monk nowy odcinek 2023 (2).jpg

detektyw monk nowy odcinek 2023 (3).jpg

detektyw monk nowy odcinek 2023 (1).jpg

zdj. Peacok