Dwa popularne kanały odkodowane! To ruch z okazji wyborów parlamentarnych

CANAL+ postanowił odkodować dla swoich widzów dwa popularne kanały informacyjne. Ze względu na zbliżające się wybory parlamentarne wszyscy klienci satelitarni oraz użytkownicy platformy streamingowej CANAL+ Online będą mogli całkowicie za darmo śledzić przez najbliższe tygodnie stacje TVN24 i TVN24 BiS.

Kanały informacyjne od TVN-u dostępne za darmo przed wyborami!

W połowie października odbędą się w Polsce wybory parlamentarne, a to oznacza, że najbliższe tygodnie w kanałach informacyjnych będą wyjątkowo intensywne i wypełnione masą informacji związanych z trwającymi kampaniami. Nadawca satelitarny oraz właściciel serwisu streamingowego CANAL+ Online odkodował dla swoich widzów dwa kanały informacyjne TVN24 oraz TVN24 BiS. Dzięki temu widzowie będą mogli śledzić relacje na żywo z kampanii wyborczej, sondaże, debaty i wyniki wyborów bez względu na to, czy posiadają w swoich pakietach dostęp do wspomnianych stacji.

Koniecznie sprawdź też:

TVN24 i TVN24 BiS za darmo także u innych dostawców

Aby skorzystać z promocji, wystarczy, że przejdziesz w aplikacji CANAL+ Online do zakładki Teraz w TV. Nie musisz nic płacić ani podpisywać żadnych umów. Jest to inicjatywa właściciela stacji TVN24 i TVN24 BiS, który zwrócił się z prośbą do dostawców satelitarnych i streamingowych o udostępnienie ich kanałów w ramach tak zwanego okna otwartego.

Oprócz CANAL+ na udostępnienie widzom kanałów zdecydowały się także firmy Vectra, Play oraz UPC. Wszyscy widzowie mogą oglądać wymienione kanały bez dodatkowych opłat do 16 października. Na tego typu działanie jak na razie nie zdecydował się Polsat Box.

Wybory parlamentarne zaplanowano w Polsce na niedzielę 15 października 2023 roku. Głosowanie odbędzie się między godziną 7:00 a 21:00.

zdj. depositphotos