Twórca „Hostelu” przedstawia makabryczny slasher. Zainspirował go fikcyjny zwiastun z filmu Tarantino

Do sieci trafił dziś pełny, nieocenzurowany zwiastun brutalnego dreszczowca „Thanksgiving” w reżyserii Eli Rotha. Nowy film twórcy „Hostelu” i „Śmiertelnej gorączki” wyewoluował z fikcyjnego zwiastuna, który mogą pamiętać fani „Grindhouse'a” od Quentina Tarantino i Roberta Rodrigueza.

Oryginalna zapowiedź (do obejrzenia tutaj) przedstawiała film gore o rzezi z udziałem mieszkańców pewnego miasta w Massachusetts. Fikcyjny teaser okazał się na tyle popularny, że plany na zrealizowanie pełnometrażowej wersji rozważane były już od dłuższego czasu.

W rolach głównych horroru zobaczymy gwiazdę TikToka, Addison Rae („Cały on”) oraz znanego z serialu „Chirurdzy” Patricka Dempsey'a. Film opowie historię zabójcy, którzy przybywa do wspomnianego miasteczka z zamiarem brutalnego rozliczenia się z jego mieszkańcami. Scenariusz do slashera sporządził Jeff Rendell („Grindhouse”) wraz z reżyserem.

Sprawdź też:

Dystrybucją „Thanksgiving” zajmie się TriStar Pictures, firma należąca do Sony, która wprowadziła do kin takie tytuły jak „T2 Trainspotting” czy „Silent Hill”. Premiera odbędzie się dokładnie 17 listopada.

Zdj. Dimension Films