Viaplay nadal będzie pokazywało nowe filmy i seriale. Co obejrzymy na platformie?

Mimo sporych problemów finansowych platforma Viaplay nie składa jeszcze broni i koncentruje się na uzupełnianiu filmowo-serialowej oferty o kolejne produkcje. W sierpniu biblioteka serwisu zostanie wzbogacona o kolejne produkcje dedykowane fanom kryminalnych historii akcji.

Viaplay zapowiada serialowe i filmowe premiery sierpnia

W sierpniu Viaplay zaproponuje nową odsłonę serialu „Agenci NCIS”, którzy tym razem przeniosą się na słoneczne Hawaje, gdzie staną w obliczu nowych, trudnych wyzwań. Inną nowością będzie szósty sezon serialu „S.W.A.T.”, który poruszy tematykę zarówno zawodowych, jak i prywatnych wyzwań komandosów słynnej jednostki specjalnej. Pojawią się też dwa filmy z serii „S.W.A.T.”, czyli „Miasto w ogniu” i „Oblężenie”.

„NCIS: Hawaje” – od 6 sierpnia co tydzień na Viaplay pojawiają się dwa kolejne odcinki pierwszego sezonu.

W hawajskim spin-offie przebojowego serialu zobaczymy, jak zespół pod wodzą Jane Tennant (Vanessa Lachey) prowadzi skomplikowane śledztwa w sprawach zabójstw marynarzy, ataków na żołnierzy, sabotaży i tajemniczych zaginięć. Agenci jednostki specjalnej będą również starać się pomóc w rozwiązaniu międzynarodowych incydentów, mogących prowadzić do napięć między państwami.

Koniecznie sprawdź też:

Szósty sezon serialu „S.W.A.T.” – na Viaplay można zobaczyć pięć sezonów serialu, a kolejne odcinki szóstego sezonu będą pojawiać się na platformie w najbliższe niedziele.

Daniel ‘Hondo’ Harrelson (Shemar Franklin Moore) kieruje zespołem wyspecjalizowanym w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej. To na jego barkach spoczywa bezpieczeństwo ważnych osobistości i zwykłych obywateli. W szóstym sezonie bohaterowie znów znajdą się w samym środku niebezpiecznych wydarzeń. Stawią czoła m.in. potężnemu bossowi narkotykowemu z Bangkoku, bezlitosnemu zabójcy, zorganizowanej grupie porywaczy, postarają się powstrzymać ataki terrorystyczne i bronić ulic Los Angeles. Członkowie S.W.A.T. będą również manewrować między życiem prywatnym a zawodowym, które zazwyczaj ciężko im pogodzić. 

Sierpniowe premiery na Viaplay:

  • „Miasto w ogniu”
  • „Oblężenie”
  • „NCIS: Hawaje”
  • „S.W.A.T.” sezon 6

zdj. Viaplay