W Polsce Disney jeszcze z płyt nie rezygnuje. Oto wrześniowe premiery 4K UHD, Blu-ray i DVD

W Polsce Disney jeszcze z rynku fizycznych wydań się nie wycofuje. Znamy już wrześniowe premiery od dystrybutora Galapagos, wśród których znalazła się także kolejna pozycja od Disneya. Mamy więc pewność, że w naszym kraju studio jak na razie jeszcze z płytowych wydań nie rezygnuje. Obok „Małej syrenki” na liście premier znajdzie się też „Flash” i nowy film w reżyserii Wesa Andersona, czyli „Asteroid City”. Poznajcie szczegółową rozpiskę premier.

Filmowa „Mała syrenka” we wrześniu na DVD i Blu-ray

Disney wycofuje się z wydawania płyt na kolejnym rynku – w Australii jego ostatnią premierą na DVD i Blu-ray będą „Strażnicy Galaktyki 3 – ale w Polsce pozostanie aktywny na polu fizycznych wydań nieco dłużej. Na 19 września zapowiedziano bowiem premierę edycji DVD i Blu-ray z filmem „Mała syrenka”. Produkcja doczeka się standardowych edycji na obydwu nośnikach. O wydaniu na 4K UHD możemy oczywiście zapomnieć. Nieco wcześniej, bo 14 września Galapagos zaproponuje nam płytowe wydanie z nowym filmem Wesa Andersona. Produkcja „Asteroid City” trafi jednak wyłącznie na DVD.

Sprawdź też: To będzie miesiąc MEGA premier. W sierpniu Disney+ zasypie nas HITAMI

Flash” we wrześniu na płytach. Będzie steelbook

We wrześniu ukażą się też wydania z najnowszym superbohaterskim widowiskiem DC Comics. Już na 8 września zaplanowano premierę płyt DVD, Blu-ray i 4K UHD z produkcją „Flash”. Na dwóch pierwszych nośnikach film doczeka się standardowych edycji w plastikowych opakowaniach, a na płyty Ultra HD Blu-ray trafi w steelbooku.

Premiery września na DVD i Blu-ray:

  • „Mała syrenka” (2023) na DVD i Blu-ray od 19 września
  • „Asteroid City” na DVD od 14 września
  • „The Flash” od 8 września na DVD, Blu-ray i 4K UHD (steelbook)
  • „Powrót do przyszłości” trylogia na DVD, Blu-ray od 14 września

zdj. Disney / Universal Pictures / Warner Bros.