Wyżej, dalej, szybciej! Brie Larson i jej nowa drużyna będą powiewem świeżości w Marvelu?

Nie ma już wątpliwości, że Marvel Studios utrzyma listopadową datę premiery swojego nowego komiksowego widowiska. W promowanie „The Marvels” włączyła się właśnie sieć IMAX, która zaprezentowała nowy zwiastun i plakat. Film pozostaje przy swojej dacie premiery wyznaczonej na 10 listopada pomimo trwających cały czas strajków scenarzystów i aktorów.

Kapitan Marvel wróci do kin w listopadzie! „The Marvels” z nową zapowiedzią

Na plakacie pokazanym przez IMAX znalazły się trzy główne bohaterki produkcji: Carol Danvers (Brie Larson), Monica Rambeau (Teyonah Parris) oraz Kamala Khan (Iman Vellani). Superbohaterki połączą siły i staną się jedną drużyną, ruszając w kosmiczną podróż. Sam zwiastun jest dość krótki, ale mimo to zawiera sporo nowych scen. Jednym z jego najciekawszych elementów jest udział Nicka Fury'ego. Wygląda na to, że Samuel L. Jackson też będzie miał spory udział w kosmicznej misji bohaterek.

Mimo trwających strajków „The Marvels” pozostanie wierny swojej dacie premiery. Disney nie zdecydował się na opóźnienie premiery i produkcja trafi do kin zgodnie z planem już 10 listopada. Film wyreżyserowała Nia DaCosta na podstawie scenariusza, który sporządziła wspólnie z Megan McDonnell, Elissą Karasik i Zebem Wellsem.

Koniecznie sprawdź też:

W nowym filmie Marvela siły połączą Carol Danvers/Kapitan Marvel (Alison Brie), Kamala Khan/Ms. Marvel (Iman Vellani) oraz Monica Rambeau (Teyonah Parris). Produkcja będzie związana bezpośrednio z wydarzeniami z serialu „Ms. Marvel, w którym to protagonistka serialu Disney+ zaczęła przypadkowo zamieniać się miejscami ze swoją idolką Carol Danvers. Bohaterki będą musiały złączyć siły, by dowiedzieć się, co powoduje podmiany. W wydarzenia te wplątany zostanie też Nick Fury grany ponownie przez Samuela L. Jacksona. Dodatkowo na ich drodze stanie potężna przeciwniczka, Dar-Benn reprezentująca nową erę Imperium Kree. Antagonistka grana przez Zawe Ashton miała już do czynienia z Kapitan Marvel w przeszłości, ale tym razem zamierza na dobre rozprawić się ze swoją rywalką i przy okazji przywrócić chwałę swojej rasie.

zdj. Marvel