Nowe „Mission: Impossible” w końcu trafi na VOD! Kiedy premiera na SkyShowtime?

Nowa odsłona filmowej serii „Mission: Impossible” nie spełniła oczekiwań i poległa w walce z „Barbie”. Mimo rozczarowującego wyniku w kinach studio Paramount Pictures nie spieszyło się wcale z przeniesieniem filmu do serwisów VOD. Po dwóch miesiącach od kinowej premiery wiemy jednak w końcu, kiedy produkcja z Tomem Cruisem będzie do obejrzenia w cyfrowej dystrybucji!

Kiedy premiera „Mission: Impossible – Dead Reckoning” na VOD i streamingu?

  • Film „Mission: Impossible – Dead Reckoning” trafi na serwisy VOD już 10 października. Termin ten powinien objąć też polskie sklepy.
  • Mission: Impossible – Dead Reckoning” w streamingu pojawi się na platformie SkyShowtime.
  • Premiery należy spodziewać się najwcześniej w grudniu. Najprawdopodobniej film pojawi się jednak dopiero w styczniu 2024 roku.

Mission: Impossible – Dead Reckoning” w październiku trafi do serwisów VOD!

Ogłoszono właśnie, że „Mission: Impossible – Dead Reckoning” zaliczy debiut w cyfrowej dystrybucji dokładnie 10 października. Jest to co prawda data premiery odnosząca się oficjalnie do rynku amerykańskiego, ale z naszych ustaleń wynika, że tego dnia możemy liczyć też na pojawienie się filmu w naszym kraju. Ewentualne opóźnienie może wynieść w naszym kraju zaledwie kilka dni. Możemy jednak nastawiać się na to, że siódma część „Mission: Impossible” będzie do obejrzenia w polskich serwisach VOD w październiku. Tak długi okres dzielący kinowy debiut od premiery na VOD związany jest z ustaleniami, w ramach których Paramount Pictures zobowiązało się do pokazania filmu w cyfrowej dystrybucji niespełna  3 miesiące po premierze na dużym ekranie. Na tak długie okno kinowe nalegał sam Tom Cruise wspierający od lat kinową branżę. Na 31 października wyznaczono natomiast premierę płyt Blu-ray i 4K UHD z pierwszą częścią „Dead Reckoning” – data ta dotyczy oczywiście amerykańskiego rynku.

Koniecznie sprawdź też:

Kiedy Mission: Impossible – Dead Reckoning” trafi na SkyShowtime?

Cały czas nie ujawniono jeszcze daty premiery nowego „Mission: Impossible” w streamingu, ale możemy w tej kwestii pospekulować. Zacznijmy od tego, że w Polsce produkcja pojawi się w ofercie serwisu SkyShotime, a kiedy może się to stać? Najwcześniejszym terminem jest na ten moment grudzień – to jednak mało prawdopodobny scenariusz, który musiałby wiązać się ze specjalnym przyspieszeniem premiery w streamingu. Bardziej prawdopodobne jest, że „Mission: Impossible – Dead Reckoning” zobaczymy w naszym kraju w ofercie SkyShowtime dopiero w styczniu przyszłego roku i to raczej w drugiej połowie miesiąca.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Paramount Pictures